Matematikos mokytoja atsako į klausimus

Matematikos mokytojaTaupykite savo laiką! Šiame puslapyje vos per kelias minutes rasite detalius atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie visas matematikos mokyklos paslaugas – nuo darbo su pradinių klasių moksleiviais iki mokslo darbų rašymo.

Neradote atsakymo į turimą klausimą? Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Susisiekite su mumis dabar – išsamiai atsakysime į visus Jūsų klausimus, suteiksime reikiamą konsultaciją.

Domina paslaugų kainos bei taikomos nuolaidos? Visą informaciją rasite puslapyje Kainos.

Turėdami didelę patirtį, galime padėti visų klasių moksleiviams bei visų kursų studentams. Jau ne vienerius metus sėkmingai dirbame su aukštosios matematikos mokslus pasirinkusiais studentais, studijuojančiais didžiausiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose.

Taip, matematikos mokytoja Kaune gali pasiūlyti individualias pamokas Jūsų namuose ar kitoje Jums patogioje vietoje. Taip pat siūlome individualius ir grupinius užsiėmimus visų klasių moksleiviams mūsų patalpose.

Žinoma. Pirmiausiai matematikos korepetitorius moksleiviui viską paaiškins taip, kad jis lengvai suprastų teoriją ir neturėtų visko „kalti“ mintinai. Vėliau parodysime paprastesnius būdus išspręsti sudėtingus uždavinius, kad moksleivis toliau sugebėtų mokytis savarankiškai.

Taip. Matematikos korepetitorius Kaune yra pasiruošęs padėti vėlai vakarais, savaitgaliais bei švenčių dienomis. Nepriklausomai nuo pasirinkto laiko ir vietos, netaikome jokio papildomo mokesčio už pagalbą ne darbo valandomis.

Gyvenantiems kituose miestuose ar valstybėse (ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu) į pagalbą atskubės matematikos korepetitorius internetu, pagal Jums aktualius uždavinius sukursiantis asmeninę nuotolinio mokymosi programą.

Žinoma. Matematikos uždavinių sprendimas ir mokslo darbų rašymas – viena iš mūsų veiklos sričių. Viską atliekame griežtai laikydamiesi Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Mūsų paslaugos

Individualūs užsiėmimai, orientuoti į konkretaus asmens poreikius. Užsiėmimai sudaryti taip, kad būtų atsižvelgta tik į besimokančiojo interesus, sukuriant tokias sąlygas, kad mokinys išmoktų savarankiškai interpretuoti ir plėtoti matematinių uždavinių srendimo būdus.

Išsamiau

Mokyklos sienas peržengiantis nuotolinio mokymosi būdas, skirtas gyvenantiems kituose miestuose ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu. Ypač tiksliai pateiktos žinios visiems atvejams – nuo esamų spragų užpildymo iki paruošimo egzaminams ar sesijoms.

Išsamiau

Užsiėmimai, kurių metu užduotys sprendžiamos mažose grupelėse. Šios paslaugos kaina mažesnė, o kokybė prilygsta individualioms pamokoms, sudarant galimybę mokiniams tarpusavyje konkuruoti ir įvertinti savo gebėjimus lyginant su kitais.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau

Jūsų atsiliepimai

Mes su vyru irgi pastebėjome, kad jos matematikos reikalai gerėja. Iš paskutinio kontrolinio darbo gavo 8, ir tai buvo 6-as rezultatas klasėje. Ačiū Jums labai už pastangas su nevisai lengva mokine.

Daiva, 6-os klasės moksleivės mama