Matematikos korepetitorius Kaune

Matematikos korepetitorius KauneAsmeninis matematikos korepetitorius Kaune – ypač geras pasirinkimas moksleiviams ar studentams, kuriems matematika yra visiškai svetimas dalykas. Tam, kad būtų perprantama kiekviena smulkmena, šiuose užsiėmimuose pirma išnagrinėjami esminiai pagrindai, o tuomet pereinama prie sudėtingesnių dalykų.

Matematikos korepetitorius namuose – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dirbti vieni, neblaškomi aplinkinių žmonių. Individualias pamokas dažniausiai pasirenka tie, kurie aiškiai supranta savo problemas, žino, kurie gebėjimai yra nepakankamai išugdyti ir turi konkretų tikslą.

Toliau atliksime viską, kad besimokantysis užpildytų savo spragas, tinkamai pasiruoštų būsimiems kontroliniams ir egzaminams, ir toliau sugebėtų mokytis savarankiškai.

  • Sudaromas individualus mokymosi planas, siekiant aukštesnių mokinio rezultatų
  • Prisitaikoma prie mokinio mokymosi tempo ir gebėjimų įsisavinti informaciją
  • Parenkami konkretūs uždaviniai užpildyti esamoms spragoms
  • Padedama iš anksto pasiruošti kiekvienai pamokai ar paskaitai
  • Matematikos korepetitorius gali mokyti Jūsų namuose ar kitoje Jums patogioje vietoje
  • Mokinys paruošiamas kontroliniams, egzaminams, savarankiškiems darbams, sesijoms

Jus mokys patyrusi taikomosios matematikos mokytoja, turinti Kauno Technologijos Universiteto taikomosios matematikos magistro laipsnį, dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais, jaunuoliais ir suaugusiais jau daugiau nei 7 metus. Kiekvienam individualiai bus padedama įgyti reikalingas žinias, plėtoti esamas kompetencijas, o pagal pasirinktą kursą pritaikoma reikalinga mokymosi programa.

Kitos paslaugos

Mokyklos sienas peržengiantis nuotolinio mokymosi būdas, skirtas gyvenantiems kituose miestuose ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu. Ypač tiksliai pateiktos žinios visiems atvejams – nuo esamų spragų užpildymo iki paruošimo egzaminams ar sesijoms.

Išsamiau

Užsiėmimai, kurių metu užduotys sprendžiamos mažose grupelėse. Šios paslaugos kaina mažesnė, o kokybė prilygsta individualioms pamokoms, sudarant galimybę mokiniams tarpusavyje konkuruoti ir įvertinti savo gebėjimus lyginant su kitais.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau

Jūsų atsiliepimai

Ačiū už tai, kad padėjot daug ką suprasti matematikoje, nes anksčiau nieko nesuprasdavau. Labiau pradėjau į ją gilintis. O mokinat tikrai labai gerai, viską išaiškinat nuo nulio.

Paulina, 7-os klasės moksleivė