08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Asmeninis Chemijos Korepetitorius

Asmeninis Chemijos Korepetitorius

Asmeninis chemijos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visų klasių mokiniams suprantamai ir įdomiai paaiškins chemiją, pagerins pažymius, paruoš kontroliniams ir egzaminams. Individualios chemijos pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – puikus pasirinkimas moksleiviams, norintiems suprasti šį mokslą ir pagerinti savo pažymius greičiausiu įmanomu būdu.

Daugumai moksleivių chemija yra sunkiausias ir neįdomiausias mokslas. Todėl, skirtingai nei sovietmečiu statytose mokyklose dirbantys pedagogai, dėstantys nuobodžią teoriją, asmeninis chemijos mokytojas dirba kitaip. Kiekvienos pamokos metu vietoj sausos teorijos mokinys supažindinamas su naujausiais atradimais bei eksperimentais, jam įdomiai paaiškinami kasdienėje aplinkoje vykstantys procesai. Dėl originaliai pateiktos informacijos mokiniui iškart tampa įdomu kaip ir kodėl tai vyksta, todėl jis pats noriai pradeda mokytis toliau.

Asmeninis chemijos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje rekomenduojamas visiems mokiniams, turintiems spragų iš ankstesnių klasių ar negalintiems pilnai suprasti valstybinių mokyklų pedagogų neaiškiai ir nuobodžiai pateikiamos medžiagos. Asmeninės chemijos pamokos metu ypač didelis dėmesys skiriamas išsiaiškinti visus mokiniui rūpimus klausimus, pašalinti esamas spragas ir iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms bei kontroliniams darbams mokykloje.

Chemijos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje priima mokinius ištisus metus kiekvieną savaitės dieną nuo 8 iki 22 val. Individualios chemijos pamokos taip pat vyksta internetu ar Jūsų namuose; asmeninis chemijos korepetitorius atvyks tiesiai į mokinio namus.

Matematikos Mokykla siūlo Jums greitai pagerinti savo pažymius ir kitose tiksliųjų mokslų srityse: Jūsų patogumui organizuojame individualias matematikos ir fizikos pamokas gyvai bei nuotoliniu būdu.

Asmeninis chemijos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

  • Aiškus, įdomus ir originalus mokomosios medžiagos pateikimas
  • Supažindinimas su naujausiais chemijos atradimais bei eksperimentais
  • Ypač greitas ankstesnių klasių spragų pašalinimas
  • Išankstinis mokinio paruošimas būsimoms pamokos ir kontroliniams
  • Pamokos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 8 iki 22 val.
  • Galimybė mokytis klasėje, internetu ar savo namuose