08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Asmeninis Fizikos Korepetitorius

Asmeninis Fizikos Korepetitorius

Asmeninis fizikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje padeda suprasti fiziką visų klasių mokiniams, greitai pagerina jų pažymius, paruošia pamokoms ir atsiskaitymams. Individualios fizikos pamokos metu atsižvelgiama į asmeninius mokinio pomėgius ir reikalinga medžiaga pateikiama taip, kad mokytis būtų ypač lengva bei įdomu.

Skirtingai nuo kitose švietimo įstaigose dirbančių mokytojų, asmeninis fizikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje kiekvieną mokinį moko jam pačiam įdomiausiu būdu. Pavyzdžiui, jei mokinys domisi sportu, jis sužinos kaip sportininko organizme vienos rūšies energija virsta kita ir kaip fizikos dėsniai veikia kiekvieną sporto šaką. O galbūt mokinys mėgsta kompiuterinius žaidimus? Fizikos mokytojas jam padės pritaikyti reikalingus dėsnius ir greitai įveikti savo draugus ar bendraklasius kompiuteriniuose žaidimuose. O svarbiausia, jog tokiu būdu mokinys pats noriai mokosi toliau, dėl ko jo žinios ir pažymiai gerėja ypač greitai.

Individualios fizikos pamokos metu taip pat analizuojami mokykloje rašyti kontroliniai darbai, šalinamos esamos spragos, ruošiamasi būsimoms pamokoms ir atsiskaitymams mokykloje. Po kiekvieno mokymo korepetitorius tėvams siunčia išsamią ataskaitą apie naujai išmoktą temą, moksleivio daromą pažangą ir jam užduotus namų darbus.

Fizikos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visų klasių moksleivius priima kasdien nuo 8 iki 22 val., įskaitant ir vasarą. Taip pat galite rinktis mokymą nuotoliniu būdu ar savo namuose: fizikos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje atvyks tiesiai pas Jus.

Greitai pagerinkite savo pažymius ir kitose tiksliųjų mokslų srityse! Matematikos Mokyklos specialistai organizuoja individualias matematikos ir chemijos pamokas visų klasių mokiniams gyvai bei nuotoliniu būdu.

Asmeninis fizikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

  • Ypač greitas mokinio žinių ir pažymių gerėjimas
  • Mokomosios medžiagos pateikimas mokiniui įdomiausiu būdu
  • Greitas spragų pašalinimas, paruošimas būsimoms pamokoms
  • Išsamios mokymų ataskaitos tėvams
  • Galimybė mokytis bet kurią savaitės dieną ištisus metus
  • Pamokos vyksta mokykloje, mokinio namuose ar internetu