08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos korepetitorius internetu organizuoja nuotolines fizikos pamokas visų klasių mokiniams pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos patvirtintą programą. Nuo šiol Jums nebereikės priverstinai būti mokytojais savo šeimoje; šį darbą atliksime mes. Kvalifikuotas fizikos mokytojas internetu originaliai ir paprastai paaiškins nesuprantamas temas, padės paruošti namų darbus, iš anksto paaiškins būsimas temas, kad mokykloje liktų tik naujai įgytų žinių pakartojimas ir puikus supratimas apie ką kalba mokytojas.

Skirtingai nei kitose ugdymo įstaigose dirbantys “specialistai”, Matematikos Mokyklos mokytojai nuotolinio mokymo metu neskaito teksto iš vadovėlio ir nesiunčia uždavinių el. paštu, vadindami tai “pamoka”. Manome, jog nuotolinis mokymas privalo būti ne tik efektyvus, tačiau ir unikalus, todėl kiekvieną pamoką iš anksto pritaikome konkrečiam mokiniui, parenkame tik jam skirtas užduotis, atsižvelgiame į jo asmeninius pomėgius bei sugebėjimus.

Fizikos pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, veikiančioje visuose kompiuteriniuose įrenginiuose: stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse. Skirtingai nuo kitų švietimo įstaigų organizuojamų mokymų, Jums nereikės atsisiųsti galybės programėlių ar papildomai registruotis mokamose platformose. Visą reikalingą teoriją, uždavinius, kontrolinius testus bei kitą mokomą medžiagą nemokamai suteiks fizikos korepetitorius internetu, o prie nuotolinės klasės prisijungsite vienu mygtuko paspaudimu.

Nuotolinės fizikos pamokos internetu sudarytos griežtai pagal Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas bendrąsias mokomųjų dalykų programas: mokome tai, ko reikia, o ne bet ką. Tačiau, skirtingai nei sovietmečiu statytoje mokykloje, čia visa mokymosi medžiaga moksleiviams pateikiama originaliais ir neįprastais būdais, dėl ko pamokos tampa dar lengvesnės ir įdomesnės. Todėl nenustebkite, kai anksčiau ieškodavęs mažiausios dingsties nedalyvauti pamokose, nuo šiol Jūsų vaikas su nekantrumu lauks sekančio užsiėmimo.

Visų klasių moksleivius taip pat kviečiame prisijungti prie nuotolinių matematikos ir chemijos pamokų individualiai ar mažose grupėse, sudarytose vos iš 2-6 to paties lygio mokinių.

Fizikos korepetitorius internetu

  • Įdomiai, kūrybiškai ir suprantamai pateikiama mokymosi medžiaga
  • Naujai įgytų žinių pritaikymas praktikoje
  • Individualios arba grupinės pamokos
  • Greitas ankstesnių kursų spragų identifikavimas ir pašalinimas
  • Išankstinis pasiruošimas būsimoms pamokoms mokykloje
  • Galimybė mokytis bet kurią savaitės dieną nuo 8 iki 22 val.