08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Fizikos Pamokos Grupėse

Fizikos Pamokos Grupėse

Įdomios ir aiškiai suprantamos fizikos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visų klasių mokiniams, norintiems puikiai išmokti fiziką, pasiruošti atsiskaitymams ir egzaminams. Kiekviena klasė sudaryta vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių, todėl kiekvienas pamokos dalyvis gauna išskirtinį mokytojos dėmesį viso užsiėmimo metu, o žinios bei pažymiai gerėja ypač sparčiai.

Fizikos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visą reikalingą medžiagą pateikia įdomiai ir aiškiai: mūsų mokiniams nereikia skaityti nuobodžių vadovėlių ar žinynų, kad pagaliau rastų vienintelę teoremą, reikalingą užduočiai atlikti. Su fizikos dėsniais susiduriame kiekvieną sekundę, todėl su mokytojos pagalba kiekvienas mokinys greitai išmoksta pats surasti ir pritaikyti reikalingą fizikos dėsnį ar teoremą kasdieniame gyvenime. Kam mokytis, jei galima suprasti?

Kiekvieno užsiėmimo metu didelis dėmesys skiriamas pasiruošti būsimoms pamokoms ir atsiskaitymams mokykloje. Dažnai moksleiviai gauna blogus pažymius tik todėl, kad negali suprasti mokytojo reikalavimų ir ruošiasi visai ne tokioms užduotims, kurios yra privalomos norint gerai parašyti kontrolinį darbą. Todėl susisteminsime ir paaiškinsime teoriją be jokių “aukštųjų” frazių ar nesuprantamų terminų, padėsime suprasti valstybinių mokyklų pedagogų reikalavimus kontroliniams darbams, kad pažymiai gerėtų ypač greitai. Taip pat išmokysime spręsti įvairiausio tipo užduotis: nuo lengviausių iki daug žinių reikalaujančių, kad mokinys sugebėtų mąstyti plačiau ir būtų pilnai pasiruošęs kiekvieno atsiskaitymo metu.

Ir tai nėra tik gražūs pažadai: po kiekvieno užsiėmimo tėvams siunčiame asmeninę ataskaitą apie jų vaiko pasiekimus. Joje sužinosite: kokią naują temą šiandien mokėsi mokinys ir kaip jam sekėsi; ar atliko praėjusios pamokos namų darbus; kas užduota namų darbams šios pamokos metu; į kokias dažniausiai daromas klaidas reikia atkreipti dėmesį; kitą papildomą informaciją, padedančią sekti daromą pažangą.

Fizikos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visų klasių moksleivius priima bet kurią savaitės dieną (įskaitant nedarbo bei šventines dienas) nuo 8 iki 22 val. O gyvenantiems kituose miestuose ar valstybėse siūlome mokytis internetu.

Visų klasių mokiniams, turintiems keblumų ir kitose tiksliųjų mokslų šakose, organizuojame įdomias ir lengvai suprantamas matematikos bei chemijos pamokas pagal Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą programą.

Fizikos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

  • Išskirtinis mokytojo dėmesys visos pamokos metu
  • Mokinys greitai išmoksta pats pritaikyti reikalingą teoriją
  • Išankstinis pasiruošimas būsimiems atsiskaitymams mokykloje
  • Išmokstama spręsti įvairiausio tipo ir sudėtingumo užduotis
  • Asmeninė ataskaita mokinio tėvams po kiekvienos pamokos
  • Galimybė mokytis bet kurią savaitės dieną, taip pat internetu