Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos Korepetitorius Internetu

Ar norėtumėte puikiai suprasti ir išmokti matematiką neperžengdami savo namų sienų? Nesvarbu, kurioje Lietuvos ar pasaulio vietoje gyvenate, Jums į pagalbą atskuba matematikos korepetitorius Internetu. Mokykitės čia ir dabar; tiesiog paimkite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir asmeninis matematikos korepetitorius jau su Jumis!

Matematikos korepetitorius Internetu – tai pagal Jums aktualius uždavinius kuriama asmeninė mokymosi programa, todėl pasiūlysime patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrime, kad gautumėte ne tik visą Jums reikalingą informaciją, tačiau ir tikslius atsakymus į Jums asmeniškai kylančius klausimus.

Galėsite rinktis patogiausią nuotolinio mokymosi būdą: interaktyvias pamokas per Facebook, Skype, Viber, ar kitą Jūsų naudojamą pokalbių programą, konsultacijas telefonu, mokymosi medžiagos, uždavinių ir atliktų darbų įvertinimų siuntimą el. paštu, ir t.t.

Matematikos korepetitorius Internetu ypač lankstus ir imlus naujovėms, todėl mielai išklausys kiekvieną pasiūlymą ir į jį atsižvelgs individualių pamokų sudarymo metu. Ypač didelis dėmesys skiriamas įgytų žinių įprasminimui, todėl paruošime kiek įmanoma daugiau skirtingų uždavinių tipų ir struktūrų, kad egzamino ar kontrolinio darbo metu būtumėte pasirengę net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui.

Matematikos korepetitoriaus Internetu privalumai:

  • Matematikos pamokos Internetu vyksta nepriklausomai nuo vietos ir laiko
  • Susisteminsime ir pateiksime tik reikalingiausią mokomąją medžiagą
  • Pridėsime uždavinių sprendimo pavyzdžius visiems įmanomiems atvejams
  • Ištaisę klaidas, jas išsamiai paaiškinsime, nurodysime teisingą sprendimo būdą
  • Paruošime specialiai Jums sudarytą kontrolinį darbą naujai įgytų žinių įtvirtinimui
  • Išanalizavę kontrolinio rezultatus, pridėsime papildomų uždavinių spragų pašalinimui