08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos korepetitorius internetu – pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos programą individualiai ir grupėse vykstančios matematikos pamokos nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje gyvenate, paimkite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir greitai pagerinsite gaunamus pažymius būdami savo namuose.

Skirtingai nuo kitų švietimo įstaigų, kurių mokytojai nuotolinį mokymą supranta kaip teorijos pateikimą skaidrėmis ar el. paštu, naudojame pažangiausias nuotolinio mokymo technologijas ir siūlome moksleiviams patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrime. Matematikos pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, kurioje mokinys ne tik mato visą reikalingą teoriją ir uždavinių sprendimus, tačiau ir pats gali rašyti atsakymus, parodyti jam neaiškias vietas, papildyti ar keisti esamą turinį.

Matematikos pamokos nuotoliniu būdu vyksta tiek individualiai, tiek mažose 2-6 asmenų grupėse, sudarytose iš to paties lygio mokinių. Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, matematikos korepetitorius nuotoliniu būdu kuo įdomiau pateiks visą reikalingą teoriją bei praktinius pavyzdžius, atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus. Taipogi galite rinktis nuotolinį mokymą vaizdo ir/ar garso skambučiais per Signal, Skype, Viber, ar kitą Jūsų naudojamą pokalbių programėlę.

Matematikos korepetitorius internetu ypač didelį dėmesį skiria įgytų žinių įprasminimui, todėl paruoš daugybę skirtingų uždavinių tipų ir struktūrų kiekvienai temai, kad kontrolinio darbo ar egzamino metu mokinys būtų pasirengęs net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui. Po kiekvieno užsiėmimo tėvams siunčiame išsamią ataskaitą apie mokinio dalyvavimą pamokoje, jo pasiekimus ir įvertinimus, bei kitą naudingą informaciją, padedančią sekti daromą pažangą.

Matematikos pamokos internetu vyksta ištisus metus visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 val. Susisiekite su mumis dabar ir greitai pagerinsite savo pažymius, pasiruošite būsimoms pamokoms, kontroliniams darbams, testams bei egzaminams tiesiai iš savo namų.

Internetu taip pat galite mokytis ir chemijos bei fizikos. Visos nuotolinės pamokos vyksta tiek individualiai, tiek grupėse.

Matematikos korepetitorius internetu

  • Naujausios nuotolinio mokymo technologijos ir pažangiausi metodai
  • Įdomus teorijos pateikimas ir uždavinių sprendimas interaktyvioje lentoje
  • Galimybė mokytis individualiai ir mažose 2-6 asmenų grupėse
  • Nuotolinės konsultacijos vaizdo ir/ar garso skambučiais
  • Išsamios ataskaitos tėvams apie mokinio pasiekimus ir įvertinimus
  • Matematikos pamokos internetu vyksta visomis savaitės dienomis