Matematikos Korepetitoriai Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos korepetitorius Internetu – tai pagal Jums aktualius uždavinius kuriama nuotolinio mokymosi programa, vykstanti čia ir dabar; vos tik Jums panorėjus. Nesvarbu, kurioje Lietuvos ar pasaulio vietoje gyvenate, tiesiog paimkite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir greitai suprasite bei išmoksite matematiką neperžengę savo namų sienų.

Matematikos korepetitorius Internetu pasiūlys Jums patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrime. Tokiu būdu gausite ne tik visą Jums reikalingą informaciją, tačiau ir papildomus atsakymus į Jums asmeniškai kylančius klausimus. Taipogi galėsite rinktis Jums patogiausią nuotolinio mokymosi būdą: interaktyvias pamokas virtualioje lentoje, vaizdo skambučius per Facebook, Skype, Viber, ar kitą Jūsų naudojamą pokalbių programą, išsamias konsultacijas telefonu, mokymosi medžiagos, uždavinių ir atliktų darbų įvertinimų siuntimą el. paštu, ir t.t.

Matematikos korepetitorius Internetu ypač lankstus ir imlus naujovėms, todėl mielai išklausys kiekvieną Jūsų pasiūlymą ir į jį atsižvelgs individualių pamokų sudarymo metu. Ypač didelį dėmesį skiriame įgytų žinių įprasminimui, todėl paruošime Jums daugybę skirtingų uždavinių tipų ir struktūrų, kad egzamino ar kontrolinio darbo metu būtumėte pasirengę net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui.

Nepriklausomai nuo savo gyvenamos vietos, mokytis nuotoliniu būdu galite visomis savaitės dienomis (įskaitant ir šventines dienas) nuo 8 iki 23 val. (Lietuvos laiku). Susisiekite su mumis dabar ir pasiruoškite būsimoms pamokoms, kontroliniams darbams, diagnostiniams testams, PUPP bei brandos egzaminams tiesiai iš savo namų.

Matematikos korepetitoriaus Internetu privalumai:

  • Naujausios nuotolinio mokymo technologijos ir pažangiausi metodai
  • Susisteminsime ir pateiksime tik reikalingiausią mokomąją medžiagą
  • Pridėsime uždavinių sprendimo pavyzdžius visiems įmanomiems atvejams
  • Ištaisę klaidas, jas išsamiai paaiškinsime, nurodysime teisingą sprendimo būdą
  • Paruošime specialiai Jums sudarytą kontrolinį darbą naujai įgytų žinių įtvirtinimui
  • Išanalizavę kontrolinio rezultatus, pridėsime papildomų uždavinių spragų pašalinimui