Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Korepetitorius Kaune

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune – tai Jūsų pasirinkimas kur, kada ir kaip norite mokytis. Ši paslauga rekomenduojama visų klasių moksleiviams ir visų kursų studentams, kuriems matematika yra visiškai svetimas dalykas. Todėl individualių pamokų metu pirmiausia išnagrinėsite esminius kiekvienos temos dalykus bei išsiaiškinsite formules ir jų taikymą taip, kad matematika Jums iškart taptų suprantama bei įdomi.

Matematikos korepetitorius į namus Kaune – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dirbti vieni, neblaškomi aplinkinių žmonių. Individualias pamokas dažniausiai renkasi moksleiviai, turintys spragų iš ankstesnių klasių, nespėjantys ar negalintys mokytis pagal valstybinėse ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų reikalaujamą tempą, ar tiesiog turintys konkrečius asmeninius tikslus.

Besimokydami su asmeniniu matematikos korepetitoriumi greitai užpildysite visas spragas, puikiai pasiruošite būsimiems kontroliniams darbams bei egzaminams, ir netrukus gebėsite toliau mokytis grupėse ar savarankiškai.

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune dirba visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val. Individualūs užsiėmimai vyksta Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame mokslo ir technologijų parke (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7). Jei nei viena iš šių vietų Jums nėra patogi, matematikos korepetitorius atvyks į Jūsų namus ar kitą Jūsų pageidaujamą vietą bet kuriuo Jums patogiu metu.

Asmeninio matematikos korepetitoriaus Kaune privalumai:

  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite mokytis mūsų patalpose ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje
  • Sudaromas asmeninis mokymosi planas, siekiant kuo aukštesnių rezultatų
  • Prisitaikoma prie moksleivio mokymosi tempo ir gebėjimo įsisavinti žinias
  • Parenkami konkretūs uždaviniai esamų spragų užpildymui
  • Padedama iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms ir kontroliniams darbams