Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Korepetitorius Kaune

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune – geriausias pasirinkimas moksleiviams ir studentams, kuriems matematika yra visiškai svetimas dalykas. Individualių pamokų metu pirmiausia išnagrinėsite esminius kiekvienos temos dalykus bei išsiaiškinsite formules ir jų taikymą taip, kad matematika Jums taptų suprantama ir įdomi.

Matematikos korepetitorius į namus Kaune – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dirbti vieni, neblaškomi aplinkinių žmonių. Individualias pamokas dažniausiai renkasi moksleiviai, aiškiai suprantantys savo problemas, žinantys, kurie jų gebėjimai yra nepakankamai išugdyti, bei turintys konkrečius tikslus.

Besimokydami su asmeniniu matematikos korepetitoriumi užpildysite visas spragas, tinkamai pasiruošite būsimiems kontroliniams darbams bei egzaminams, ir gebėsite toliau mokytis savarankiškai.

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune – tai Jūsų pasirinkimas kur, kada ir kaip norite mokytis. Individualūs užsiėmimai vyksta Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame KTU gimnazijos pastate (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7). Jei nei viena iš šių vietų Jums nėra patogi, matematikos korepetitorius atvyks į Jūsų namus ar kitą Jūsų pageidaujamą vietą bet kuriuo Jums patogiu metu nuo 8 iki 23 val visomis savaitės dienomis.

Asmeninio matematikos korepetitoriaus Kaune privalumai:

  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite mokytis mūsų patalpose ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje
  • Sudaromas asmeninis mokymosi planas, siekiant kuo aukštesnių rezultatų
  • Prisitaikoma prie moksleivio mokymosi tempo ir gebėjimo įsisavinti žinias
  • Parenkami konkretūs uždaviniai esamų spragų užpildymui
  • Padedama iš anksto pasiruošti kiekvienai būsimai pamokai ar paskaitai