Matematikos Korepetitoriai Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos korepetitorius Kaune visų klasių mokiniams greitai pagerins Jūsų pažymius, paruoš kontroliniams darbams, stojamiesiems bei brandos egzaminams. Ši paslauga rekomenduojama mokiniams, kuriems matematika yra visiškai svetimas dalykas. Todėl individualių pamokų metu pirmiausia išnagrinėsite esminius kiekvienos temos dalykus bei išsiaiškinsite formules ir jų taikymą taip, kad matematika Jums taptų suprantama bei įdomi.

Asmeninis matematikos korepetitorius į namus Kaune – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dirbti vieni, neblaškomi aplinkinių žmonių. Individualias pamokas dažniausiai renkasi mokiniai, turintys spragų iš ankstesnių klasių, nespėjantys ar negalintys mokytis pagal valstybinėse ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų reikalaujamą tempą, ar siekiantys ypač aukštų rezultatų bei norintys įstoti į geriausius pasaulio universitetus.

Besimokydami su asmeniniu matematikos korepetitoriumi greitai užpildysite visas spragas, puikiai pasiruošite būsimiems kontroliniams darbams bei egzaminams, ir galėsite toliau mokytis su matematikos mokytoja grupėse ar savarankiškai.

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune dirba visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val. Individualios pamokos vyksta Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame mokslo ir technologijų parke (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7). Jei nei viena iš šių vietų Jums nėra patogi, galite mokytis internetu. Matematikos korepetitorius taip pat gali atvykti į Jūsų namus Kaune ir/ar Kauno rajone bet kuriuo Jums patogiu metu.

Asmeninio matematikos korepetitoriaus Kaune privalumai:

  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite mokytis mūsų patalpose ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje
  • Sudaromas asmeninis mokymosi planas, siekiant kuo aukštesnių rezultatų
  • Prisitaikoma prie mokinio mokymosi tempo ir gebėjimo įsisavinti žinias
  • Parenkami konkretūs uždaviniai ypač greitam esamų spragų užpildymui
  • Padedama iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms ir kontroliniams darbams