Matematikos mokykla Kaune

Matematikos mokyklaMes – tai asmeninis matematikos korepetitorius namuose ir internetu, matematikos mokytoja Kaune, uždavinių sprendimas ir mokslo darbų rašymas. Padedame visų klasių mokiniams bei tiksliųjų mokslų studijas pasirinkusiems studentams suprasti šį mokslą, ruošiame kontroliniams darbams, atsiskaitymams, egzaminams ir sesijoms.

Lankstaus darbo grafiko dėka puikiai prisitaikome prie kiekvieno asmeninių poreikių, todėl esame pasiruošę padėti bet kuriuo Jums patogiu metu: septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą.

Matematikos mokykla – tai profesionali ir greita pagalba kiekvienam norinčiam išmokti, sužinoti, atrasti. Į mus gali kreiptis visi: visiškai nesuprantantys šio mokslo, siekiantys tik pagilinti žinias, arba norintys išmokti kiekvieną smulkmeną – padėsime visiems.

Neretai žmonės įsivaizduoja, kad matematika – tai vien tik sausų formulių, teoremų ir faktų rinkinys, tačiau matematinis raštingumas šiandien jau yra būtinybė: kiekviena profesija reikalauja bent vidurinio matematinio išsilavinimo, o nuo 2016 metų visi, stojantys į valstybės finansuojamas vietas universitetuose, privalo būti išlaikę matematikos brandos egzaminą.

Turėdami didelę patirtį, mūsų mokytojai mokinius iš pradžių sudomina šiuo mokslu ir leidžia jį pažinti, kadangi ši sritis yra įdomi tik tuomet, kai ją supranti. Matematikos korepetitorius visą tai padės padaryti mintinai nekalant teorijos ir plikų faktų, paaiškins kaip įrodyti teoremas, papasakos iš kur jos atsirado, kaip lengvai ir greitai jas išmokti. Svarbiausia – suprasite, kodėl reikia spręsti būtent taip.

Nesvarbu, ar esate tik pradinukas, ar abiturientas: ateikite pas mus ir pradėkite ruoštis neišvengiamai artėjantiems egzaminams jau šiandien, ir suprasite, kad mokytis gali būti kur kas paprasčiau, nei įsivaizdavote iki šiol.

O jeigu esate studentas ir ši sritis jums tarsi sunkus akmuo, kurį reikia nešti – atiduokite tą akmenį mums: mes paruošime Jus paskaitoms, išspręsime uždavinius, parašysime mokslo darbus.

Mūsų paslaugos

Individualūs užsiėmimai, orientuoti į konkretaus asmens poreikius. Užsiėmimai sudaryti taip, kad būtų atsižvelgta tik į besimokančiojo interesus, sukuriant tokias sąlygas, kad mokinys išmoktų savarankiškai interpretuoti ir plėtoti matematinių uždavinių srendimo būdus.

Išsamiau

Mokyklos sienas peržengiantis nuotolinio mokymosi būdas, skirtas gyvenantiems kituose miestuose ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu. Ypač tiksliai pateiktos žinios visiems atvejams – nuo esamų spragų užpildymo iki paruošimo egzaminams ar sesijoms.

Išsamiau

Užsiėmimai, kurių metu užduotys sprendžiamos mažose grupelėse. Šios paslaugos kaina mažesnė, o kokybė prilygsta individualioms pamokoms, sudarant galimybę mokiniams tarpusavyje konkuruoti ir įvertinti savo gebėjimus lyginant su kitais.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau