08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Chemijos Korepetitorius Internetu

Chemijos Korepetitorius Internetu (Online)

Chemijos pamokos 8-12 klasių mokiniams internetu (online)

Galimybė mokytis individualiai arba mažoje 2-6 mokinių grupėje

Greitas spragų identifikavimas ir pašalinimas

Chemijos korepetitorius pamokas veda bet kuriuo Jums patogiu metu

2-3 balais geresni pažymiai jau po kelių mėnesių

Chemijos Korepetitorius Internetu

Chemijos korepetitorius internetu – Jums patogiu metu vedamos nuotolinės chemijos pamokos visų klasių mokiniams pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos programą. Mokymus veda jauni šios srities specialistai, kuriems chemija yra ne pabodęs darbas, o gyvenimo aistra. Kiekvienos pamokos medžiaga pateikiama įdomiai, kūrybiškai ir suprantamai, mokytojas kartu su mokiniais ieško netikėčiausių sprendimo būdų, parodo kaip įgytas žinias naudingai pritaikyti kasdienėje aplinkoje.

Chemijos pamokos internetu vyksta individualiai arba mažose grupėse, sudarytose iš 2-6 tos pačios klasės moksleivių. Nuotolinių užsiėmimų metu identifikuojamos ir pašalinamos ankstesnių klasių spragos, užtvirtinamos naujai įgytos žinios, iš anksto ruošiamasi būsimoms pamokoms mokykloje.

Skirtingai nuo kitų ugdymo įstaigų organizuojamo nuotolinio mokymo, Matematikos Mokyklos mokiniams nereikia atsisiųsti galybės papildomų programėlių, o tėvams nebūtina sėdėti šalia ir spręsti technologinių problemų: nuo programos neveikimo iki nuolatinių ryšio trukdžių. Užtenka paspausti mokytojo atsiųstą nuorodą ir Jūs jau dalyvaujate pamokoje.

Chemijos pamokos internetu vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir kituose miestuose. Jos taip pat rekomenduojamos ir gyvenantiems užsienyje; dėl šio mokslo sudėtingumo dauguma moksleivių negali pilnai suprasti užsienio kalba dėstomos medžiagos, dėl ko atsiranda nuolat gilėjančios spragos ir nukenčia pažymiai. Chemijos korepetitorius internetu viską paaiškins mokiniui suprantama kalba, padės iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms mokykloje.

Chemijos Korepetitorius Internetu (Online) 8-12 Klasių Mokiniams Visoje Lietuvoje