Matematikos, Chemijos ir Fizikos Korepetitoriai

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Mokykla – Atsiliepimai

Švietimo įstaigų Lietuvoje yra daug, tačiau geriausia gali būti tik viena. Nuo pat veiklos pradžios Matematikos Mokykla nustato naujus mokymo standartus, į kuriuos turi orientuotis kiti korepetitoriai bei mokyklos.

Matematikos Mokyklos mokinių ir jų tėvų atsiliepimai – geriausias įrodymas, jog pasirinkę mus, pasieksite pačius aukščiausius rezultatus per trumpiausią laiką.

Mokslo metai jau eina į pabaigą ir norime pasakyti labai didelį ačiū už didžiulę pažangą per trumpą laiką (pamokas lankė nuo sausio mėn). Jūs sukūrėte stebuklą. Ankstesnius pusmečius mūsų rezultatai laviravo tarp 3-4 , o šį pusmetį baigėme su 7. Jau nebegavo nei vieno neigiamo pažymio už matematiką, o už vieną kontrolinį gavo net 10. Tai nerealu!!!!

Jurga

Puiki mokykla, naudingos pamokos, atsakingi mokytojai. Rekomenduoju! Labai profesionalus požiūris į klientus!

Laura St.

Puiki mokytoja, stipriai paruošia egzaminams :) Ačiū!

Rytė Panciriovaitė

Šioje mokykloje papildomas matematikos pamokas turėjo sūnus, dabar jas lanko dukra. Sūnus įstojo į KTU gimnaziją, mergaitės matematikos pažymys nuo 5 pakilo iki 9. Džiaugiuosi, kad mokytojų pastangos davė puikių rezultatų.

Irma Bieliūnienė

Rekomenduoju, nes: puikiai išaiškina ne tik medžiagą, bet ir komunikuoja su tėvais. Po kiekvienos pamokos pateikia ataskaitą, padeda suprasti silpnas vietas ar spragas ir mokytis toliau.

Aušra Pocienė

Puiki mokykla! Geri mokytojai, labai aiškiai išaiškina pamokas!

Aurelijus Sabaliauskas

Puikus ir šiltas, konstruktyvus pedagogo ir mokinio bendravimas. Aiškus, konkretus, logiškas mokomosios medžiagos pateikimas. Dukra Kotryna (12 m.) noriai ir svarbiausia imliai mokosi. Rekomenduoju!!!

Renata Č.

Nuostabi matematikos mokykla! Labai aiškus mokymas ir paaiškinimas. Puikiai paruošia valstybiniams matematikos egzaminams! :)

Atilė Ivanovaitė

Labai rekomenduoju! Puikios mokytojos, atgalinis ryšys apie kiekvieną užsiėmimą! Ačiū!

Milena Jamontaitė

Puiki matematikos mokyklėlė. Labai greitai matosi progresas. Gilinasi į kiekvieno vaiko asmeninius gebėjimus, padeda įveikti spragas, netgi gydo alergiją matematikai :) Mokytojos labai malonios, vaikai laukia pamokėlių.

Deimantė Reivytienė

Tikrai džiaugiuosi Jus atradus. Vaikas pamilo matematikos pamokas ir jų laukia su nekantrumu.

Donata

Mokytojos labai gerai išaiškina, vaikui daug aiškiau. Gailiuosi, kad anksčiau šios mokyklos neatradau.

Tania Averkienė

Tai – tik maža dalis Matematikos Mokyklos mokinių ir jų tėvų atsiliepimų. Dar daugiau atsiliepimų rasite mūsų Facebook bei Google paskyrose.