08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Matematikos Mokykla – Atsiliepimai ir Komentarai

Nuo pat veiklos pradžios Matematikos Mokykla nustato naujus mokymo standartus, o veiklos rezultatai ir gauti apdovanojimai kalba už save. Perskaitykite ir bent mažą dalį mūsų klientų atsiliepimų; tarp jų galbūt rasite savo pažįstamo ar bendradarbio paliktą įvertinimą.

Mokytoja nuostabi! Labai patiko tai, kad mokantis naujas temas ne tik pristato naują informaciją, bet ir primena visa, ką jau turi mokėti iš praėjusių metų (tai yra gerai, nes mokykloje dažniausiai mokomasi tik naujas temas ir nėra daug dėmesio skiriama užpildyti praėjusių metų spragas). Nors ir mokėmės daugiausia laiko karantino metu, t.y. nuotoliu, bet pamokos buvo kokybiškos - daug įvairios medžiagos, skirtingos užduotys, pritaikytos skirtingiems lygiams. Patiko tai, kad mokytoja nenuvertino silpnesnių mokinių ir neiškėlė stipresnių - visi jai buvo lygūs ir visiems paskirstė užduotis pagal jų lygį. Nebuvo konkurencijos, kuri dažnai būna mokyklos suole. Buvo drąsu mokytojos klausti, ji niekada nesakydavo, kad klausimas yra “kvailas”, viską išaiškindavo pagarbiai. Pati mokytoja labai jaunatviška, supratinga, disciplinuota, tvarkinga. Buvo malonu mokytis.

Sima

Tikrai džiaugiuosi Jus atradus. Vaikas pamilo matematikos pamokas ir jų laukia su nekantrumu.

Donata

Mokslo metai jau eina į pabaigą ir norime pasakyti labai didelį ačiū už didžiulę pažangą per trumpą laiką (pamokas lankė nuo sausio mėn). Jūs sukūrėte stebuklą. Ankstesnius pusmečius mūsų rezultatai laviravo tarp 3-4 , o šį pusmetį baigėme su 7. Jau nebegavo nei vieno neigiamo pažymio už matematiką, o už vieną kontrolinį gavo net 10. Tai nerealu!!!!

Jurga

Rekomenduoju, nes: puikiai išaiškina ne tik medžiagą, bet ir komunikuoja su tėvais. Po kiekvienos pamokos pateikia ataskaitą, padeda suprasti silpnas vietas ar spragas ir mokytis toliau.

Aušra

Puiki matematikos mokyklėlė. Labai greitai matosi progresas. Gilinasi į kiekvieno vaiko asmeninius gebėjimus, padeda įveikti spragas, netgi gydo alergiją matematikai :) Mokytojos labai malonios, vaikai laukia pamokėlių.

Deimantė

Didelis nuoširdus ačiū Jums už puikų Tautvydo paruošimą, nuostabų psichologinį palaikymą!!! Jo puikus matematikos egzamino rezultatas!!! Ačiū už jūsų perduotas žinias!! Su didžiausia pagarba - Tautvydo šeima :) Sėkmės Jums!!!

Iveta

Puikus ir šiltas, konstruktyvus pedagogo ir mokinio bendravimas. Aiškus, konkretus, logiškas mokomosios medžiagos pateikimas. Dukra Kotryna (12 m.) noriai ir svarbiausia imliai mokosi. Rekomenduoju!!!

Renata

Nuostabi matematikos mokykla! Labai aiškus mokymas ir paaiškinimas. Puikiai paruošia valstybiniams matematikos egzaminams! :)

Atilė

Puiki mokykla, naudingos pamokos, atsakingi mokytojai. Rekomenduoju! Labai profesionalus požiūris į klientus!

Laura

Šioje mokykloje papildomas matematikos pamokas turėjo sūnus, dabar jas lanko dukra. Sūnus įstojo į KTU gimnaziją, mergaitės matematikos pažymys nuo 5 pakilo iki 9. Džiaugiuosi, kad mokytojų pastangos davė puikių rezultatų.

Irma

Puiki mokytoja, stipriai paruošia egzaminams :) Ačiū!

Rytė

Rekomenduoju visiems!!! Greitai ir efektyviai pradėjo spręsti mūsų problemas, ne tik matematiką, bet ir fiziką. Vaikas patenkintas pamokų dėstymu, išaiškinimu, pažymiai gerėja. Ačiū Jums!

Gilma

Puiki mokykla! Geri mokytojai, labai aiškiai išaiškina pamokas!

Aurelijus

Labai rekomenduoju! Puikios mokytojos, atgalinis ryšys apie kiekvieną užsiėmimą! Ačiū!

Milena

Matematikos Mokykla - TOP Įmonė 2022 ir 2023