08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Chemijos Pamokos Grupėse

Chemijos Pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Papildomos pamokos su chemijos mokytoja gyvai ir internetu

Teorinės žinios ir praktiniai patarimai maksimaliam efektyvumui

Aiškus ir paprastas mokomosios medžiagos pateikimas

Ypač greitas pažymių gerėjimas ir aukščiausių rezultatų pasiekimas

Chemijos Pamokos Grupėje

Įdomios ir lengvai suprantamos chemijos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 8-12 klasių mokiniams, skirtos greitai pagerinti žinias bei pažymius. Jau pirmų susitikimų metų identifikuojamos ir pradedamos šalinti esamos spragos, atsižvelgiama į mokinio žinias bei pomėgius, kad visą informaciją būtų galima pateikti jam lengviausiai suprantamu būdu.

Kiekviena klasė sudaroma iš 2-6 to paties lygio moksleivių, todėl net ir silpniausias mokinys įsisavina dėstomą medžiagą, jam nereikia gėdytis, jog nespėja kartu su bendraklasiais. Paaiškinusi naują temą, chemijos mokytoja toliau su kiekvienu vaiku dirba individualiai: kartu išsiaiškina likusius neaiškumus, parenka atitinkamas užduotis žinių įtvirtinimui, atsako rūpimus klausimus. Dėl to grupėje gali mokytis net ir nedrąsiausi vaikai: pastebėjusi, jog mokinys nedrįsta užduoti klausimus arba juos atsakyti, mokytoja prie jo prieis ir viską paaiškins asmeniškai.

Chemijos mokytojas mokinius aprūpina visa reikalinga mokymosi medžiaga, todėl Jums nereikia išleisti papildomų pinigų vadovėliams ar uždavinynams, nebūtina registruotis mokamuose interneto tinklalapiuose. Mokytoja įdėmiai stebi kiekvieno mokinio dalyvavimą pamokoje ir jai pasibaigus šią informaciją pateikia tėvams, kurie gali sekti daromą pažangą. O iškilus bet kokiems klausimams, visuomet suteikiame nemokamą konsultaciją.

Papildomos Pamokos su Chemijos Mokytoja Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje