08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Asmeninis Chemijos Korepetitorius

Chemijos Korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Chemijos pamokos 8-12 klasių mokiniams gyvai arba internetu

Įdomus ir paprastas teorijos paaiškinimas

Išskirtinis korepetitoriaus dėmesys visos pamokos metu

Išankstinis pasiruošimas būsimoms pamokoms ir kontroliniams

Ypač greitas chemijos pažymių pagerėjimas 2-3 balais

Asmeninis Chemijos Korepetitorius

Asmeninis chemijos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 8-12 klasių mokiniams paprastai ir įdomiai paaiškins chemiją, pagerins pažymius, paruoš kontroliniams ir egzaminams. Individualios pamokos as asmeniniu chemijos korepetitoriumi – puikus pasirinkimas norintiems suprasti šį mokslą ir pagerinti pažymius greičiausiu įmanomu būdu.

Daugumai moksleivių chemija yra sunkiausias ir neįdomiausias dalykas. Todėl, skirtingai nei sovietmečiu ruošti pedagogai, dėstantys nuobodžią teoriją, asmeninis chemijos mokytojas dirba kitaip. Kiekvienos pamokos metu vietoj sausos teorijos mokinys supažindinamas su naujausiais atradimais bei eksperimentais, jam paaiškinami kasdienėje aplinkoje vykstantys procesai. Dėl originaliai pateiktos informacijos mokiniui iškart tampa įdomu kaip ir kodėl tai vyksta, todėl jis pradeda noriai mokytis toliau.

Asmeninis chemijos korepetitorius padės visiems 8-12 klasių mokiniams, turintiems spragų iš ankstesnių klasių ar negalintiems pilnai suprasti valstybinių mokyklų pedagogų neaiškiai pateikiamos medžiagos. Individualaus užsiėmimo metu ypač didelis dėmesys skiriamas išsiaiškinti visus mokiniui rūpimus klausimus, pašalinti esamas spragas ir iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms bei kontroliniams darbams mokykloje.

Po kiekvieno užsiėmimo tėvai gauna ataskaitą, kurioje aprašoma mokinio pažanga, silpnosios ir stipriosios vietos, taip pat pateikiamos rekomendacijos dar geresniems rezultatams pasiekti.

Chemijos Korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 8-12 Klasių Mokiniams Gyvai ir Internetu