Matematikos pamokos grupėse

Matematikos mokytoja KauneSiūlome papildomas pamokas su matematikos mokytoja Kaune moksleiviams ir studentams, kurių metu užduotys sprendžiamos individualiose grupelėse. Šios paslaugos kaina beveik 2 kartus mažesnė nei asmeninio korepetitoriaus, o kokybė prilygsta individualiems užsiėmimams, kadangi kiekviena grupelė sudaroma iš 2–4 panašaus lygio moksleivių ar studentų.

Matematikos mokytoja Kaune pamokas organizuoja taip, jog kiekvienas, esantis grupėje, būtų įtraukiamas į nuolatinio mokymosi procesą ir skatinamas siekti dar geresnių rezultatų. Į grupes mokiniai priimami bet kuriuo metu, o matematikos mokytoja naujokui padeda greitai pasiekti bendrą grupės lygį ir skatina toliau tobulėti. Esant pageidavimui, individualias grupelese galite sudaryti patys iš norimų asmenų: mokytis galite su draugais, bendraklasiais ar grupiokais.

Kiekvienam prisijungusiam siūloma užsibrėžti savo asmeninius tikslus, aptarti būsimas mokymosi perspektyvas, įvertinti jau turimas žinias, papasakoti ko tikimasi iš užsiėmimų. Tokiu būdu matematikos mokytoja papildomai parenka optimalią grupės mokymosi medžiagą, o grupėje esantys mokiniai lengviau pažįsta vieni kitus.

  • Mokiniai grupuojami pagal gebėjimus ir amžių, kad tinkamai įgytų numatytas žinias
  • Sudaromas individualus grupės mokymosi planas, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius
  • Sukuriama palanki mokymosi aplinka: kiekvienas išklausomas, įvertinamas ir paskatinamas
  • Užsiėmimuose skatinamas dialogas tarp mokinių, leidžiantis geriau suprasti jų lūkesčius
  • Siekiama bendro tikslo: kuo geriau įsisavinti ir suprasti matematiką
  • Mokiniai paruošiami kontroliniams, egzaminams, savarankiškiems darbams, sesijoms

Kiekvienos pamokos pabaigoje grupė aptaria padarytą pažangą, ir su mokytojos pagalba užtvirtina naujai įgytas žinias. Ypač daug dėmesio skiriama kartojimui, siekiant išvengti varginančio mokymosi prieš pat kontrolinius darbus ar egzaminus.

Kitos paslaugos

Individualūs užsiėmimai, orientuoti į konkretaus asmens poreikius. Užsiėmimai sudaryti taip, kad būtų atsižvelgta tik į besimokančiojo interesus, sukuriant tokias sąlygas, kad mokinys išmoktų savarankiškai interpretuoti ir plėtoti matematinių uždavinių srendimo būdus.

Išsamiau

Mokyklos sienas peržengiantis nuotolinio mokymosi būdas, skirtas gyvenantiems kituose miestuose ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu. Ypač tiksliai pateiktos žinios visiems atvejams – nuo esamų spragų užpildymo iki paruošimo egzaminams ar sesijoms.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau

Jūsų atsiliepimai

Mes su vyru irgi pastebėjome, kad jos matematikos reikalai gerėja. Iš paskutinio kontrolinio darbo gavo 8, ir tai buvo 6-as rezultatas klasėje. Ačiū Jums labai už pastangas su nevisai lengva mokine.

Daiva, 6-os klasės moksleivės mama