08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Darbas Mokytojams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje

Matematikos Mokykla - TOP Įmonė 2022 ir 2023

Top Įmonė 2022

Rezultatai niekada nemeluoja! Matematikos Mokykla antrus metus iš eilės pelno “TOP Įmonė” titulą, suteikiamą už puikias darbo sąlygas, skaidrų verslą, inovatyvumą, pagarbą darbuotojams bei moralės principams.

Griežtus “TOP Įmonė” kriterijus atitinka tik maža dalis Lietuvos įmonių, todėl pasirinkę Matematikos Mokyklą būsite tikri, jog dirbate solidžioje ir stabiliai augančioje įmonėje, kuri siūlo konkurencingą darbo užmokestį ir kloja tvirtą pamatą Jūsų ateities karjerai.

Išmanai matematiką, chemiją arba fiziką, tačiau atsibodo įmonės, kurios žada kosminį atlygį “dirbant” pagal individualią veiklą, tačiau “pamiršta” paminėti, kad negausi jokių socialinių išmokų ar mokamų atostogų, o po metų dar teks pačiam sumokėti daugybę mokesčių? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokykloje – tai puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Mes Tau siūlome:

Oficialius darbo santykius

Matematikos Mokykla – bene vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri visus korepetitorius įdarbina pagal darbo sutartį ir visus mokesčius sumoka už juos. O visai tai – apmokamos kasmetinės atostogos, išmokos ligos atveju, galimybė gauti paskolą banke, oficialus darbo stažas ir jokių papildomų mokesčių.

Fiksuotą užmokestį

Skirtingai nuo kitų įmonių, kuriose atlyginimas priklauso nuo faktiškai išdirbtų valandų, mūsų darbuotojai ištisus metus gauna tokį patį atlyginimą. Kitaip tariant, net ir sumažėjus darbo krūviui (pvz. mokiniui neatėjus į pamoką ar mokinių atostogų metu), gausi pilną atlygį!

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto būsi ne darbe, o savo lovoje. Taip pat nėra jokių papildomų valandų ruošiant mokymų medžiagą ar taisant mokinių atliktas užduotis; Tavo darbas baigiasi iškart po pamokų.

Lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O gal jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias galimas darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę).

Puikias darbo sąlygas

Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Išsamius apmokymus

Mokytis iš klaidų nereikės – pilnai paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, planuojančius kandidatuoti su minimaliais gebėjimais, o likusias žinias norinčius gauti mūsų sąskaita – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui yra kitų vietų.

Visas mokymo priemones

Visomis mokymo priemonėmis pasirūpinsime už Tave; nuo kompiuterinės įrangos iki reikalingų vadovėlių ir užduočių sprendimų su išsamiais pavyzdžiais ir paaiškinimais.

Garantuotą darbo vietą

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl darbo negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart ir be jokio bandomojo laikotarpio.

Gerą, kasmet peržiūrimą atlyginimą

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – už pilną etatą jau nuo pirmo mėnesio siūlome 1800 EUR prieš mokesčius.

Už visą šį gėrį Tau keliami šie reikalavimai:

Geros matematikos, chemijos arba fizikos žinios

Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

Geros lietuvių kalbos žinios

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai

Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad “kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumas ir atsakingumas

Esame kantrūs ir atsakome į kiekvieną klausimą, o kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Pastovumas

Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina.

Nepriekaištinga išvaizda

Pasistengsime, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

O visų svarbiausia – pagarba moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Atitinki VISUS reikalavimus ir nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau, siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką atranka@mathschool.lt ir tikėkis geriausio. O gal žinai draugą, kuriam aktualus puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje? Pasidalink šiuo skelbimu su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!

P.S. Jei nepasisekė anksčiau, bandyk dar kartą. Gauname daugybę puikių CV, tačiau ne visada galime pakviesti visus norinčius. Paskubėk ir galbūt pasiseks dabar!