08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Darbas Mokytojams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje

Top Įmonė 2023Matematikos Mokykla antrus metus iš eilės pelno “TOP Įmonė” titulą, suteikiamą už puikias darbo sąlygas, skaidrų verslą, inovatyvumą, pagarbą darbuotojams ir moralės principams.

Griežtus “TOP Įmonė” kriterijus atitinka tik maža dalis Lietuvos įmonių, todėl pasirinkę Matematikos Mokyklą dirbsite solidžioje ir stabiliai augančioje įmonėje, gausite konkurencingą darbo užmokestį ir klosite tvirtą pamatą savo karjerai.

Išmanai matematiką, chemiją arba fiziką, tačiau atsibodo kitos įmonės, kurios „įdarbina” pagal individualią veiklą ir „pamiršta” pasakyti, kad neturėsi apmokamų atostogų, negausi išmokų ligos atveju, teks pačiam sumokėti daugybę mokesčių, o norint išeiti iš darbo teks sumokėti baudą? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokykloje – tai puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Mes Tau siūlome:

Oficialius darbo santykius

Matematikos Mokykla – bene vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri visus korepetitorius įdarbina pagal darbo sutartį ir mokesčius sumoka už juos. O visai tai – apmokamos atostogos, išmokos ligos atveju, galimybė gauti paskolą banke, oficialus darbo stažas ir jokių papildomų mokesčių. Sužinok skirtumus tarp darbo sutarties ir individualios veiklos.

Fiksuotą užmokestį

Skirtingai nuo kitų įmonių, kuriose atlyginimas priklauso nuo išmokytų mokinių skaičiaus, čia gausi tokį patį atlyginimą ištisus metus. Kitaip tariant, net ir sumažėjus darbo krūviui (pvz. mokiniui neatėjus į pamoką ar mokinių atostogų metu), gausi pilną atlygį!

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto būsi ne darbe, o savo lovoje. Taip pat nėra jokių papildomų valandų ruošiant mokymų medžiagą ar taisant mokinių atliktas užduotis; Tavo darbas baigiasi iškart po pamokų.

Lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O gal jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias galimas darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę).

Puikias darbo sąlygas

Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovybė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Išsamius apmokymus

Mokytis iš klaidų nereikės – pilnai paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, planuojančius kandidatuoti su minimaliais gebėjimais, o likusias žinias norinčius gauti mūsų sąskaita – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui rinkis kitas vietas.

Visas mokymo priemones

Suteiksime visas mokymo priemones; nuo kompiuterinės įrangos iki reikalingų vadovėlių ir užduočių sprendimų su išsamiais pavyzdžiais bei paaiškinimais.

Garantuotą darbo vietą

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų kelis mėnesius iš eilės, po kurių sužinai, jog per mažai keliaklupsčiavai, todėl darbo negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart.

Gerą, kasmet peržiūrimą atlyginimą

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks, kadangi dirbdama(-s) pilnu etatu uždirbsi 1800-2000 EUR prieš mokesčius.

Papildomų naudų paketą

Suteiksime išskirtines, iki 40% siekiančias nuolaidas, leidžiančias sutaupyti lankantis restoranuose, kavinėse, sportuojant, rūpinantis vaikais bei augintiniais, ar įsigyjant kitas kasdienes prekes ir paslaugas visoje Lietuvoje.

Už visą šį gėrį Tau keliami šie reikalavimai:

Geros matematikos, chemijos arba fizikos žinios

Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

Geros lietuvių kalbos žinios

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai

Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad „kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumas ir atsakingumas

Esame kantrūs ir atsakome į kiekvieną klausimą, o kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Pastovumas

Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina.

Nepriekaištinga išvaizda

Pasistengsime, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

O visų svarbiausia – pagarba moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Nekantrauji pradėti? Siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu atranka@mathschool.lt ir tikėkis geriausio. O gal žinai draugą, kuriam aktualus puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje? Pasidalink šiuo skelbimu su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!

P.S. Jei nepasisekė anksčiau, bandyk dar kartą. Gauname daugybę puikių CV, tačiau ne visada galime pakviesti visus norinčius. Paskubėk ir galbūt pasiseks dabar!

Matematikos Mokykla - TOP Įmonė 2022 ir 2023