Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Siūlome Darbą Mokytojams

Gerai išmanai matematiką ar fiziką ir nori gauti atlygį už savo žinias, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Matematikos Mokykla siūlo gerai apmokamą darbą tiksliųjų mokslų specialistams.

Mes Tau siūlome:

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

Ypač lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O galbūt jau turi darbo vietą, tačiau nori papildomai dirbti vakarais ir/ar savaitgaliais? Suteiksime šią galimybę.

Puikią darbo aplinką

Modernūs, tvarkingi ir jaukūs biurai – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Galimybę dirbti arčiau namų

Esame įsikūrę KTU studentų miestelyje, Centre bei Šilainiuose, todėl visuomet turėsi galimybę pabėgti iš vadovės matymo lauko ir dirbti atskirai.

Išsamius apmokymus

Mokytis iš savo klaidų nereikės – pilnai apmokysime ir paruošime Tave; nuo bendravimo su klientais iki sudėtingų matematikos uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką!

Oficialius darbo santykius

Oficialius darbo santykius. Ypač rūpinamės savo darbuotojais, todėl skirtingai nuo kitų mokymo paslaugų teikėjų, kurie Tave “įdarbins” liepdami įsigyti verslo liudijimą mokymų veiklai, įdarbinsime Tave pagal oficialią darbo santykių sutartį. O visai tai – oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą, ir kitos garantijos.

Garantuotą darbo vietą

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių eilinį kartą sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl nuolatinės darbo vietos negausi. Kiekvieną keliamus reikalavimus atitinkantį kandidatą įdarbinsime be jokio bandomojo laikotarpio.

Adekvatų užmokestį, kylantį kartu su Tavo žiniomis

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – jau pirmą mėnesį uždirbsi nuo 6 EUR už valandą po mokesčių. Skaičiavimus atlik pati(-s); nuo pat pradžių uždirbsi daugiau nei vidutinį darbo užmokestį. O toliau – dar daugiau!

Už visą šį gėrį iš Tavęs tikimės:

Gerų matematikos žinių

Išspręsti Hilberto problemų neprašysime, tačiau privalai mokėti apskaičiuoti daugiau nei į pamoką susirinkusių mokinių skaičių.

Gerų lietuvių kalbos žinių

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžių

Serverių priežiūros specialistą turime, todėl Tau užteks suprasti, jog “kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumo ir atsakingumo

Esame kantrūs ir visuomet atsakome į kiekvieną iškilusį klausimą. Kartais netgi atleidžiame klaidas. Tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama tai, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Nepriekaištingos išvaizdos

Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Vestuvinis makiažas ar aukštakulniai nėra privalomi, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

Vairuotojo pažymėjimo (neprivaloma)

Į lenktynių trasą įrodyti savo sugebėjimų nesiųsime ir patikėsime Tavo žodžiu, jog įgijai teisę vairuoti motorinę transporto priemonę.

O visų svarbiausia – pagarbos moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau ir siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką el. paštu atranka@mathschool.lt bei tikėkis geriausio.

P.S. Gal žinai draugą, kuriam aktualus šis pasiūlymas? Pasidalink juo su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!