Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Siūlome Darbą Mokytojams

Gerai išmanai matematiką ir nori gauti atlygį už savo žinias, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Nuolatos auganti Matematikos Mokyklos įmonių grupė siūlo darbą tiksliųjų mokslų specialistams.

Mes Tau siūlome:

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

Ypač lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O galbūt jau turi darbo vietą, tačiau nori papildomai dirbti vakarais ir/ar savaitgaliais? Suteiksime šią galimybę.

Puikią darbo aplinką

Šviesios, tvarkingos ir jaukios patalpos – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Galimybę dirbti arčiau namų

Esame įsikūrę KTU studentų miestelyje, Centre bei Šilainiuose, todėl turėsi galimybę pabėgti iš vadovės matymo lauko ir dirbti atskirai.

Adekvatų užmokestį, nuosekliai kylantį kartu su išdirbtų valandų skaičiumi ir Tavo žiniomis

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi “nuo algos iki algos” tikrai neteks – net bandomuoju laikotarpiu mūsų siūlomas valandinis atlygis šalyje nustatytą minimalų valandinį atlygį viršija ne procentais, o kartais.

Už visą šį gėrį iš Tavęs tikimės:

Gerų matematikos žinių

Išspręsti Hilberto problemų tikrai neprašysime, tačiau privalai mokėti apskaičiuoti daugiau nei į pamoką susirinkusių dalyvių skaičių.

Gerų lietuvių kalbos žinių

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžių

Serverių priežiūros specialistą turime, todėl Tau užteks suprasti, jog “kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumo ir atsakingumo

Esame kantrūs ir visuomet atsakome į kiekvieną iškilusį klausimą. Kartais netgi atleidžiame klaidas. Tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama tai, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Nepriekaištingos išvaizdos

Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Vestuvinis makiažas ar aukštakulniai nėra privalomi, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

Vairuotojo pažymėjimo

Į lenktynių trasą įrodyti savo sugebėjimų nesiųsime ir patikėsime Tavo žodžiu, jog įgijai teisę vairuoti motorinę transporto priemonę.

O visų svarbiausia – pagarbos moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau ir siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką el. paštu atranka@mathschool.lt bei tikėkis geriausio.

P.S. Gal žinai draugą, kuriam aktualus šis pasiūlymas? Pasidalink juo su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!