08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Darbas Mokytojams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje

Top Įmonė 2022

Rezultatai niekada nemeluoja! Matematikos Mokykla yra pelniusi garbingą “TOP Įmonė 2022” titulą, kuris suteikiamas įmonėms, reprezentuojančioms skaidrų verslą, inovatyvumą, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai, įstatymams bei moralės principams.

Griežtus “TOP Įmonė” kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių, todėl dirbdami Matematikos Mokykloje, visuomet būsite tikri, jog bendradarbiaujate su solidžia ir stabiliai augančia įmone, besąlygiškai vykdančia visus savo įsipareigojimus darbuotojams, kuriančia ilgalaikę vertę ir klojančia tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.

Gerai išmanai matematiką, chemiją arba fiziką, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokykloje – tai puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Mes Tau siūlome:

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

Lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O gal jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę), vėliausia galima darbo pradžia – 15.00 val.

Puikią darbo aplinką

Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Išsamius apmokymus

Mokytis iš klaidų nereikės – pilnai paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, planuojančius kandidatuoti su minimaliomis žiniomis, o likusias žinias norinčius gauti mūsų sąskaita – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui yra kitų vietų.

Oficialius darbo santykius

Ypač rūpinamės savo darbuotojais, todėl skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kurios „įdarbina“ liepdamos įregistruoti individualią veiklą ir “pamiršta” paminėti, kad po metų teks pačiam susimokėti Sodrai ir VMI, Matematikos Mokykla siūlo darbo sutartį. O visai tai – oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą banke ir jokių papildomų mokesčių.

Garantuotą darbo vietą

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl darbo negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart ir be jokio bandomojo laikotarpio.

Fiksuotą užmokestį

Skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kuriose atlyginimas priklauso nuo klasėje esančių mokinių skaičiaus, mes mokame fiksuotą atlyginimą. Kitaip tariant, net ir sumažėjus darbo krūviui (pvz. vasarą), gausi tą patį atlygį!

Gerą, kasmet peržiūrimą atlyginimą

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – už pilną etatą jau nuo pirmo mėnesio siūlome 1600 EUR prieš mokesčius. O po 6 mėnesių galėsi gauti ir priedą prie atlyginimo.

Už visą šį gėrį Tau keliami šie reikalavimai:

Puikios matematikos, chemijos arba fizikos žinios

Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

Geros lietuvių kalbos žinios

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai

Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad “kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumas ir atsakingumas

Esame kantrūs ir atsakome į kiekvieną klausimą, o kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Pastovumas

Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina.

Nepriekaištinga išvaizda

Pasistengsime, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

O visų svarbiausia – pagarba moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Atitinki VISUS reikalavimus ir nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau, siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką atranka@mathschool.lt ir tikėkis geriausio. O gal žinai draugą, kuriam aktualus puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje? Pasidalink šiuo skelbimu su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!

P.S. Jei nepasisekė anksčiau, bandyk dar kartą. Gauname daugybę puikių CV, tačiau ne visada galime pakviesti visus norinčius. Paskubėk ir galbūt pasiseks dabar!