Matematikos, Chemijos ir Fizikos Korepetitoriai

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Darbas Mokytojams Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Gerai išmanai matematiką, chemiją arba fiziką ir nori gauti atlygį už savo žinias, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokyklos įmonių grupėje – tai puikiai apmokamas darbas Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Mes Tau siūlome:

Patogų darbo laiką

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

Ypač lankstų darbo grafiką

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O galbūt jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę), vėliausia galima darbo pradžia – 15.00 val.

Puikią darbo aplinką

Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais – tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Išsamius apmokymus

Mokytis iš savo klaidų nereikės – pilnai apmokysime ir paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, manančius, jog gali kandidatuoti su minimaliomis žiniomis, o visas likusias žinias gaus už mūsų lėšas – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui rinkis kitas vietas.

Oficialius darbo santykius

Ypač rūpinamės darbuotojų gerove, todėl skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kurios darbuotojus „įdarbina“ liepdamos įsigyti verslo liudijimus, mes Tave įdarbinsime pagal oficialią darbo sutartį. O visai tai – oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą banke ir kitos garantijos.

Garantuotą darbo vietą

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių eilinį kartą sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl nuolatinės darbo vietos negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime be jokio bandomojo laikotarpio.

Fiksuotą užmokestį

Skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kurios moka tik už faktiškai išdirbtą laiką, mes mokame fiksuotą atlyginimą. Kitaip tariant, net ir žymiai sumažėjus darbo krūviui (pvz. vasarą), gausi tą patį atlygį!

Gerą, nuolat kylantį atlyginimą

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – jei nuspręsi dirbti pilnu etatu, jau pirmą mėnesį uždirbsi 1000 EUR “į rankas”. O toliau – dar daugiau!

Už visą šį gėrį Tau keliami šie reikalavimai:

Puikios matematikos, chemijos arba fizikos žinios

Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą ir skubiai registruokis į mūsų pamokas. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

Geros lietuvių kalbos žinios

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai

Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad “kompiuterinis raštingumas” nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumas ir atsakingumas

Esame kantrūs ir visuomet atsakome į kiekvieną iškilusį klausimą. Kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Pastovumas

Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina. Tau suteiksime daugybę privalumų bei garantijų, todėl abipusius įsipareigojimus ir atsakomybę dėl minimalios darbo santykių trukmės įtvirtinsime sutartimi.

Nepriekaištinga išvaizda

Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

O visų svarbiausia – pagarba moksleiviui

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Atitinki VISUS reikalavimus ir nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau, siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką atranka@mathschool.lt ir tikėkis geriausio. O gal žinai draugą, kuriam aktualus puikiai apmokamas darbas mokytojams Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje? Pasidalink šiuo skelbimu su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!

P.S. Jei nepasisekė anksčiau, bandyk dar kartą. Gauname daugybę puikių CV, tačiau ne visada galime pakviesti visus norinčius. Paskubėk ir galbūt pasiseks dabar!