08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Asmeninis Matematikos Korepetitorius

Matematikos Korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Matematikos pamokos 1-12 klasių mokiniams gyvai arba internetu

Išskirtinis mokytojo dėmesys visos pamokos metu

Išsamios ataskaitos ir rekomendacijos po kiekvienos pamokos

Ypač greitas matematikos spragų pašalinimas

Pažymių pagerėjimas 2-3 balais jau po pirmųjų pamokų

Asmeninis Matematikos Korepetitorius

Matematikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 1-12 klasių mokiniams greitai pašalins spragas, pagerins pažymius, paruoš kontroliniams ir egzaminams. Individualių užsiėmimų metu pirma nustatomas mokinio žinių lygis, o mokymosi medžiaga pateikiama taip, kad taptų aiški ir įdomi. Tuomet sudaroma individuali mokymosi programa, kurios dėka pažymiai gerėja ypač greitai.

Asmeninis matematikos korepetitorius – puikus pasirinkimas visiems, kuriems tikslieji mokslai sekasi ypač sunkiai. Individualias pamokas rekomenduojame turintiems spragų iš ankstesnių klasių, nespėjantiems mokytis pagal valstybinėse ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų diktuojamą tempą, taip pat turintiems specialių poreikių. Kiekvienos pamokos metu mokinys gaus išskirtinį dėmesį bei atsakymus į visus jam kylančius klausimus, todėl pažymiai ženkliai pagerės jau po pirmųjų užsiėmimų. O kad mokinio pažanga būtų dar greitesnė, tėvai gauna išsamias ataskaitas ir nemokamas konsultacijas po kiekvienos pamokos.

Padedame ir studijuojantiems: aukštosios matematikos korepetitorius studentams paruoš Jus egzaminams likus vos kelioms dienoms iki atsiskaitymo; vietoj daugybės teorijos pateiks konkrečias formules ir užduotis, reikalingas puikiai išlaikyti atsiskaitymą iš nurodytos temos. Dar daugiau: Jums užteks tik pasakyti universiteto pavadinimą ir dėstytojo vardą bei pavardę, o mes parūpinsime konkrečius uždavinius, kurių prireiks atsiskaitymo metu.

Matematikos Korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 1-12 Klasių Mokiniams ir Studentams, Gyvai ir Internetu