08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos Korepetitorius Internetu (Online)

Fizikos pamokos internetu individualiai arba grupėje iš bet kurios pasaulio vietos

Interaktyvūs mokymo įrankiai, pritaikyti skirtingiems mokymosi stiliams

Pamokos vyksta mokiniui patogiu metu pagal jo asmeninius pageidavimus

Ypač greitas tobulėjimas ir daugybė puikių atsiliepimų iš mokinių

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos korepetitorius internetu veda nuotolines pamokas 7-12 klasių mokiniams pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos patvirtintą programą. Kvalifikuotas fizikos mokytojas internetu paprastai paaiškins sudėtingas temas, padės paruošti namų darbus, iš anksto paaiškins būsimas temas, kad mokykloje liktų tik naujai įgytų žinių pakartojimas.

Skirtingai nei kitose ugdymo įstaigose dirbantys „specialistai”, Matematikos Mokyklos mokytojai nuotolinio mokymo metu neskaito teksto iš vadovėlio ir nesiunčia uždavinių el. paštu, vadindami tai „pamoka”. Nuotolinis mokymas turi būti ne tik efektyvus, tačiau ir unikalus, todėl kiekvieną pamoką iš anksto pritaikome konkrečiam mokiniui, parenkame tik jam skirtas užduotis, atsižvelgiame į jo asmeninius pomėgius ir gebėjimus.

Fizikos pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, veikiančioje kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse. Visą reikalingą teoriją, uždavinius, kontrolinius testus bei kitą medžiagą suteiksime mes, o prie nuotolinės klasės prisijungsite vienu paspaudimu.

Fizikos korepetitorius internetu dirba nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietos, todėl galite mokytis bet kuriame mieste ar šalyje. Pamokos vyksta griežtai pagal Švietimo ir mokslo ministerijos programas: mokome tik tai, ko reikia, o ne bet ką. Tačiau, skirtingai nei kitose mokyklose, mokymosi medžiagą pateikiame originaliai ir neįprastai, dėl ko pamokos tampa dar lengvesnės ir įdomesnės. Todėl nenustebkite, kad anksčiau ieškodavęs mažiausios dingsties nedalyvauti pamokose, nuo šiol Jūsų vaikas su nekantrumu lauks sekančio užsiėmimo.

Fizikos Korepetitorius Internetu Individualiai ir Grupėje