08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos Korepetitorius Internetu (Online)

Fizikos pamokos 7-12 klasių mokiniams internetu (online)

Galimybė mokytis individualiai arba mažoje 2-6 mokinių grupėje

Naujausios nuotolinio mokymo technologijos ir pažangiausi metodai

Fizikos korepetitorius pamokas veda bet kuriuo Jums patogiu metu

Greitas spragų pašalinimas ir pažymių pagerėjimas

Fizikos Korepetitorius Internetu

Fizikos korepetitorius internetu veda nuotolines fizikos pamokas visų klasių mokiniams pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos patvirtintą programą. Kvalifikuotas fizikos mokytojas internetu paprastai paaiškins sudėtingas temas, padės paruošti namų darbus, iš anksto paaiškins būsimas temas, kad mokykloje liktų tik naujai įgytų žinių pakartojimas.

Skirtingai nei kitose ugdymo įstaigose dirbantys “specialistai”, Matematikos Mokyklos mokytojai nuotolinio mokymo metu neskaito teksto iš vadovėlio ir nesiunčia uždavinių el. paštu, vadindami tai “pamoka”. Nuotolinis mokymas turi būti ne tik efektyvus, tačiau ir unikalus, todėl kiekvieną pamoką iš anksto pritaikome konkrečiam mokiniui, parenkame tik jam skirtas užduotis, atsižvelgiame į jo asmeninius pomėgius ir gebėjimus.

Fizikos pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, veikiančioje kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse. Visą reikalingą teoriją, uždavinius, kontrolinius testus bei kitą medžiagą suteiksime mes, o prie nuotolinės klasės prisijungsite vienu paspaudimu.

Fizikos korepetitorius internetu dirba visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir kituose miestuose. Pamokos vyksta griežtai pagal Švietimo ir mokslo ministerijos programas: mokome tik tai, ko reikia, o ne bet ką. Tačiau, skirtingai nei kitose mokyklose, mokymosi medžiagą pateikiame originaliai ir neįprastai, dėl ko pamokos tampa dar lengvesnės ir įdomesnės. Todėl nenustebkite, kad anksčiau ieškodavęs mažiausios dingsties nedalyvauti pamokose, nuo šiol Jūsų vaikas su nekantrumu lauks sekančio užsiėmimo.

Fizikos Korepetitorius Internetu (Online) 7-12 Klasių Mokiniams Visoje Lietuvoje