08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Fizikos Pamokos Grupėse

Fizikos Pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Fizikos pamokos 7-12 klasių mokiniams gyvai arba internetu

Grupėje yra tik 2-6 tos pačios klasės mokiniai

Mokinys greitai išmoksta pats pritaikyti reikalingą teoriją

Išmokstama spręsti įvairiausio tipo ir sudėtingumo užduotis

Matomi rezultatai jau po pirmųjų užsiėmimų

Fizikos Pamokos Grupėje

Įdomios ir aiškiai suprantamos fizikos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 7-12 klasių mokiniams, norintiems puikiai išmokti fiziką, pasiruošti atsiskaitymams ir egzaminams. Kiekviena klasė sudaryta iš 2-6 to paties lygio moksleivių, todėl kiekvienas dalyvis gauna išskirtinį mokytojo dėmesį, dėl ko žinios bei pažymiai gerėja ypač greitai.

Fizikos mokytojas visą reikalingą medžiagą pateikia įdomiai ir aiškiai: mūsų mokiniams nereikia skaityti nuobodžių vadovėlių, kad rastų teoremą, reikalingą užduočiai atlikti. Su fizikos dėsniais susiduriame kiekvieną sekundę, todėl su mokytojo pagalba kiekvienas mokinys greitai išmoks pats surasti ir pritaikyti reikalingą dėsnį ar teoremą kasdieniame gyvenime. Kam kalti sausą teoriją, jei galima suprasti?

Kiekvieno užsiėmimo metu didelis dėmesys skiriamas pasiruošti būsimoms pamokoms ir atsiskaitymams mokykloje. Susisteminsime ir paaiškinsime teoriją be jokių “aukštųjų frazių” ar terminų, padėsime suprasti valstybinių mokyklų pedagogų reikalavimus kontroliniams darbams, kad pažymiai gerėtų ypač greitai. Taip pat išmokysime spręsti įvairiausio tipo užduotis: nuo lengviausių iki daug žinių reikalaujančių, kad mokinys gebėtų mąstyti plačiau ir būtų pilnai pasiruošęs kiekvienam atsiskaitymui.

Po kiekvieno užsiėmimo tėvams siunčiame ataskaitą apie jų vaiko pasiekimus. Joje sužinosite: kokią naują temą šiandien mokėsi Jūsų vaikas ir kaip jam sekėsi; kas užduota namų darbams sekančiam užsiėmimui; į kokias dažniausiai daromas klaidas reikia atkreipti dėmesį; taip pat papildomą informaciją ir konsultacijas.

Fizikos Pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje 7-12 Klasių Mokiniams Gyvai ir Internetu