Susisiekite su matematikos mokykla

Užpildykite kontaktinę formą apačioje (nepamirškite nurodyti savo el. pašto adreso ir telefono numerio) ir netrukus su Jumis susisieks matematikos korepetitorius. Jei pageidaujate, galite nurodyti tikslų laiką, kuriuo turėtume Jums paskambinti.

Reikalinga skubi pagalba ruošiantis rytojaus kontroliniam darbui ar egzaminui, sprendžiant sudėtingą uždavinį ar rašant mokslinį darbą? Skambinkite dabar – patyrusi matematikos mokytoja dirba ir vėlai vakarais bei švenčių dienomis.

Dėmesio! Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie teikiamas paslaugas rasite puslapyje Dažniausiai Užduodami Klausimai. Matematikos korepetitoriaus kainas ir taikomas nuolaidas rasite puslapyje Kainos.

Kontaktai

8-602-55194

info@mathschool.lt

Studentų g. 65-402, Kaunas

Atvykite pas mus

Matematikos mokykla įsikūrusi KTU gimnazijos pastate esančiame mokslo ir technologijų parke (įėjimas iš vidinio kiemo pusės). Pas mus galite atvykti:

Važiuojant Baršausko gatve (išlipti Pašilės stotelėje):

28, 39, 45 autobusu
5, 7, 13, 14, 15, 16 troleibusu
54, 56, 57 maršrutiniu taksi

Važiuojant Baranausko gatve (išlipti Studentų stotelėje):

3, 37, 40 autobusu

Jūsų atsiliepimai

Mes su vyru irgi pastebėjome, kad jos matematikos reikalai gerėja. Iš paskutinio kontrolinio darbo gavo 8, ir tai buvo 6-as rezultatas klasėje. Ačiū Jums labai už pastangas su nevisai lengva mokine.

Daiva, 6-os klasės moksleivės mama