Matematikos korepetitorius internetu

Matematikos korepetitorius internetuŠiomis dienomis, kai virtualus pasaulio pažinimas vis giliau įsiterpia į mūsų gyvenimą, o savarankiškas mokymasis iš elektroninių šaltinių tampa tarsi savaime suprantamu dalyku, matematikos mokykla, prisitaikydama prie šiuolaikinių moksleivių ir studentų poreikių, siūlo nuotolinį mokymąsi internetu.

Matematikos korepetitorius internetu – tai pagal Jums aktualius uždavinius kuriama asmeninė nuotolinio mokymosi programa, todėl pasiūlysime patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrimo procese, kad gautumėte ne tik visą Jums reikalingą informaciją, tačiau ir tikslius atsakymus į Jums asmeniškai kylančius klausimus.

Esame ypač lankstūs ir imlūs naujovėms, todėl mielai išklausysime kiekvieną pasiūlymą ir į tai atsižvelgsime sudarinėdami individualias internetines pamokas. Ypač didelis dėmesys skiriamas įgytų žinių įprasminimui, todėl paruošime kiek įmanoma daugiau skirtingų uždavinių tipų ir struktūrų, kad egzamino ar kontrolinio darbo metu būtumėte pasirengę net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui.

  • Susisteminsime ir pateiksime tik reikalingiausią mokomąją medžiagą
  • Parinksime konkrečiai temai skirtus uždavinius
  • Pridėsime uždavinių sprendimo pavyzdžius visiems įmanomiems atvejams
  • Ištaisę klaidas, jas išsamiai paaiškinsime, nurodysime teisingą sprendimo būdą
  • Paruošime specialiai Jums sudarytą kontrolinį darbą naujai įgytų žinių įtvirtinimui
  • Išanalizavę kontrolinio rezultatus, pridėsime papildomų uždavinių spragų pašalinimui

Sudarysime tokį mokymosi modelį, kad kiekvienas galėtų siekti nuolatinės asmeninės pažangos jam priimtinu būdu ir tinkamu tempu. Galėsite rinktis patogiausią nuotolinio mokymosi būdą: interaktyvias pamokas per Skype, Facebook (ar kitą Jums priimtiną kompiuterinę programą ar tinklapį), konsultacijas telefonu, mokymosi medžiagos, uždavinių ir atliktų darbų įvertinimų siuntimą el. paštu.

Kitos paslaugos

Individualūs užsiėmimai, orientuoti į konkretaus asmens poreikius. Užsiėmimai sudaryti taip, kad būtų atsižvelgta tik į besimokančiojo interesus, sukuriant tokias sąlygas, kad mokinys išmoktų savarankiškai interpretuoti ir plėtoti matematinių uždavinių srendimo būdus.

Išsamiau

Užsiėmimai, kurių metu užduotys sprendžiamos mažose grupelėse. Šios paslaugos kaina mažesnė, o kokybė prilygsta individualioms pamokoms, sudarant galimybę mokiniams tarpusavyje konkuruoti ir įvertinti savo gebėjimus lyginant su kitais.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau

Jūsų atsiliepimai

Matematiką mokiausi pakankamai gerai, bet strigdavau žodiniuose uždaviniuose ir gaudavau ne tokius pažymius, kokių norėdavau. Po Jūsų pamokų gaunu tik gerus pažymius.

Domas, 10-os klasės moksleivis