08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos Korepetitorius Internetu (Online)

Matematikos pamokos internetu individualiai arba mažoje grupėje

Naujausi mokymo metodai, padedantys greičiau įsisavinti reikalingas žinias

Asmeninis mokymosi planas ir individualus dėmesys kiekvienam mokiniui

Akivaizdūs rezultatai ir pažymių gerėjimas nuo pirmų užsiėmimų

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos korepetitorius internetu – pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos programą individualiai ir grupėse vykstančios matematikos pamokos visų klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje gyvenate, paimkite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir greitai pagerinkite gaunamus pažymius būdami namuose.

Skirtingai nuo kitų švietimo įstaigų, kurių mokytojai nuotolinį mokymą supranta kaip teorijos pateikimą skaidrėmis ar el. paštu, naudojame pažangiausias technologijas ir siūlome moksleiviams patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrime. Pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, kurioje mokinys mato teoriją ir uždavinių sprendimus, pats gali rašyti atsakymus, parodyti jam neaiškias vietas, papildyti ar keisti esamą turinį.

Matematikos pamokos nuotoliniu būdu vyksta tiek individualiai, tiek mažose 2-6 asmenų grupėse, sudarytose iš tos pačios klasės mokinių. Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, mokytojas įdomiai pateiks reikalingą teoriją bei praktinius pavyzdžius, asmeniškai atsakys į kiekvieno klausimus.

Matematikos korepetitorius internetu pamokas veda nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietos, todėl galite mokytis bet kuriame mieste ar šalyje. Ypač didelį dėmesį skiriame įgytų žinių įprasminimui, todėl paruošime daugybę skirtingų užduočių tipų ir struktūrų kiekvienai temai, kad kontrolinio darbo ar egzamino metu mokinys būtų pasirengęs net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui. Po kiekvieno užsiėmimo tėvams siunčiame išsamią ataskaitą apie mokinio pasiekimus ir įvertinimus, suteikiame nemokamą konsultaciją, papildomai atsakome į pamokos metu kilusius klausimus.

Matematikos Korepetitorius Internetu Visų Klasių Mokiniams ir Studentams