08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos Korepetitorius Internetu (Online)

Matematikos pamokos 1-12 klasių mokiniams internetu (online)

Galimybė mokytis individualiai arba mažoje 2-6 mokinių grupėje

Matematikos pamokos vyksta bet kuriuo Jums patogiu metu

Išsamios ataskaitos tėvams apie mokinio pasiekimus ir pažangą

Žymiai geresni pažymiai jau po pirmų pamokų

Matematikos Korepetitorius Internetu

Matematikos korepetitorius internetu – pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos programą individualiai ir grupėse vykstančios matematikos pamokos 1-12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje gyvenate, paimkite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir greitai pagerinkite gaunamus pažymius būdami namuose.

Skirtingai nuo kitų švietimo įstaigų, kurių mokytojai nuotolinį mokymą supranta kaip teorijos pateikimą skaidrėmis ar el. paštu, naudojame pažangiausias technologijas ir siūlome moksleiviams patiems kuo aktyviau dalyvauti kiekvienos pamokos kūrime. Pamokos internetu vyksta interaktyvioje lentoje, kurioje mokinys mato teoriją ir uždavinių sprendimus, pats gali rašyti atsakymus, parodyti jam neaiškias vietas, papildyti ar keisti esamą turinį.

Matematikos pamokos nuotoliniu būdu vyksta tiek individualiai, tiek mažose 2-6 asmenų grupėse, sudarytose iš tos pačios klasės mokinių. Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, mokytojas įdomiai pateiks reikalingą teoriją bei praktinius pavyzdžius, asmeniškai atsakys į kiekvieno klausimus.

Matematikos korepetitorius internetu pamokas veda visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir kituose miestuose. Ypač didelį dėmesį skiriame įgytų žinių įprasminimui, todėl paruošime daugybę skirtingų užduočių tipų ir struktūrų kiekvienai temai, kad kontrolinio darbo ar egzamino metu mokinys būtų pasirengęs net ir netikėčiausiam uždavinio pateikimui. Po kiekvieno užsiėmimo tėvams siunčiame išsamią ataskaitą apie mokinio pasiekimus ir įvertinimus, suteikiame nemokamą konsultaciją, papildomai atsakome į pamokos metu kilusius klausimus.

Matematikos Korepetitorius Internetu (Online) 1-12 Klasių Mokiniams ir Studentams Visoje Lietuvoje