UAB „Matematikos Mokykla“, būdama tinklalapio mathschool.lt valdytoja, gerbia lankytojų privatumą ir visus duomenis tvarko teisėtai, sąžiningai bei skaidriai, remdamasi galiojančiais teisės aktais.

Tinklalapyje esančios nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius nėra šios privatumo politikos objektas, todėl rekomenduojame pasidomėti trečiųjų šalių tinklalapių privatumo politika atskirai.

Kokius duomenis renkame?

Skirtingai nuo didžiosios dalies kitų tinklalapių bei gerbdami lankytojų privatumą, tinklalapį sukūrėme taip, kad jame nebūtų saugomi jokie lankytojų asmens duomenys. Įprastos asmens duomenų rinkimo praktikos ir jų (ne)naudojimas mūsų tinklalapyje pateikiamos žemiau:

Slapukai (cookies)

Tinklalapyje nenaudojame jokių slapukų, tačiau pasiliekame teisę naudoti juos ateityje, siekdami palengvinti lankytojų naudojimąsį tinklalapiu. Visi tinklalapio lankytojai turi teisę iš anksto ar bet kuriuo kitu metu uždrausti slapukų naudojimą, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų jokių slapukų iš tinklalapio.

Kontaktų forma

Kontaktų forma yra naudojama tik suteikiant galimybę lankytojui išsiųsti el. laišką mums tiesiai iš tinklalapio, nenaudojant įprastinio el. pašto kliento. T.y., lankytojui užpildžius kontaktų formą, el. pašto serveris automatiškai išsiunčia el. laišką mums su lankytojo užklausa. Jokie lankytojo į kontaktų formą įvesti duomenys tinklalapyje nėra saugomi.

Trečiųjų šalių tinklalapių turinys

Tinklalapyje gali būti iš trečiųjų šalių tinklalapių įkelto turinio. Tokio įkelto turinio peržiūra ir/ar bet kokie kiti veiksmai su juo prilygsta apsilankymui trečiųjų šalių tinklalapiuose, iš kurių minėtas turinys yra įkeltas. Trečiųjų šalių tinklalapiai gali rinkti asmeninius lankytojų duomenis, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių statistikos rinkimo paslaugas bei atlikti kitus su asmens duomenų rinkimu susijusius veiksmus.

Statistika

Tinklalapyje nenaudojame jokių trečiųjų šalių statistikos rinkimo ir/ar lankytojų elgsenos stebėjimo paslaugų.

Su kuo dalinamės duomenimis?

Tinklalapio lankytojų duomenimis nesidaliname su jokiomis trečiosiomis šalimis, taipogi nenaudojame jokių duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jūsų teisės

Siekdami sužinoti, kokius jūsų asmens duomenis surinkome ir/ar gavome iš trečiųjų šalių, turite teisę susipažinti su šiais duomenimis, pateikę tapatybę patvirtinantį dokumentą. Taip pat turite teisę: reikalauti ištaisyti ir/ar papildyti duomenis; reikalauti sunaikinti surinktus duomenis; nesutikti su duomenų tvarkymu ir/ar atšaukti anksčiau duotą sutikimą; reikalauti pateikti duomenis (kurie surinkti pagal sutikimą arba vykdant sutartį) Jums ar trečiosioms šalims. Teisė į duomenų sunaikinimą negalioja duomenims, kuriuos privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kontaktai

Bet kokiais su tinklalapio privatumo politika susijusiais klausimais galite kreiptis į mus tinklalapyje nurodytu adresu, el. paštu ar telefonu.

Papildoma informacija

Bet kokie privatumo politikos pakeitimai skelbiami viešai šiame puslapyje. Jeigu manote, kad tai, kaip tvarkome tinklalapio lankytojų duomenis, neatitinka galiojančių teisės aktų, turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (www.ada.lt) ir/ar bet kurią kitą kompetentingą valstybės instituciją.