Matematikos korepetitoriaus kaina

PaslaugaVietaGrupės dydisMin. trukmė1 val. kaina
Individuali pamokaJūsų namuose1 mokinys2 val.20 EUR
Mūsų patalpose1 mokinys1 val.16 EUR
Internetu1 mokinys1 val.16 EUR
Pamokos grupėseMūsų patalposeNuo 2 iki 5 mokinių2 val.8 EUR
Individualūs darbai---Nuo 6 EUR
Kontrolinių, testų ruošimas---Nuo 6 EUR
Mokslo darbų rašymas---Nuo 6 EUR
Kitos paslaugos---Nuo 6 EUR

Mūsų paslaugos

Individualūs užsiėmimai, orientuoti į konkretaus asmens poreikius. Užsiėmimai sudaryti taip, kad būtų atsižvelgta tik į besimokančiojo interesus, sukuriant tokias sąlygas, kad mokinys išmoktų savarankiškai interpretuoti ir plėtoti matematinių uždavinių srendimo būdus.

Išsamiau

Mokyklos sienas peržengiantis nuotolinio mokymosi būdas, skirtas gyvenantiems kituose miestuose ar tiesiog pageidaujantiems mokytis internetu. Ypač tiksliai pateiktos žinios visiems atvejams – nuo esamų spragų užpildymo iki paruošimo egzaminams ar sesijoms.

Išsamiau

Užsiėmimai, kurių metu užduotys sprendžiamos mažose grupelėse. Šios paslaugos kaina mažesnė, o kokybė prilygsta individualioms pamokoms, sudarant galimybę mokiniams tarpusavyje konkuruoti ir įvertinti savo gebėjimus lyginant su kitais.

Išsamiau

Kokybiškai ir greitai sprendžiame įvairius matematikos uždavinius, rašome individualius mokslo darbus, griežtai laikomės Jūsų nurodytos darbo eigos ir kitų reikalavimų.

Išsamiau

Jūsų atsiliepimai

Man matematiką tikrai buvo sunku suprasti, bet kai pradėjau mokytis su Jumis, tikrai viską supratau ir mokinsiuosi pas Jus kitais metais!

Liveta, 8-os klasės moksleivė