08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Asmeninis Matematikos Korepetitorius

Asmeninis Matematikos Korepetitorius

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje greitai pagerins visų klasių mokinių pažymius, paruoš kontroliniams darbams, stojamiesiems ir brandos egzaminams. Individualių užsiėmimų metu pirmiausia pašalinamos visos mokinio spragos, o esminiai dalykai bei formulės pateikiami taip, kad matematika taptų suprantama ir įdomi. Tuomet, atsižvelgiant į asmeninius mokinio pageidavimus ir sugebėjimus, sudaroma tokia mokymosi programa, kurios dėka pažymiai gerėja ypač greitai.

Asmeninis matematikos mokytojas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – puikus pasirinkimas visiems moksleiviams, kuriems tikslieji mokslai sekasi ypač sunkiai. Individualios matematikos pamokos rekomenduojamos turintiems spragų iš ankstesnių klasių, nespėjantiems mokytis pagal valstybinėse ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų reikalaujamą tempą, ar turintiems specialių poreikių. Kiekvienos pamokos metu mokinys gauna išskirtinį dėmesį bei atsakymus į visus jam kylančius klausimus, todėl jau po kelių mėnesių gali pradėti mokytis grupėse ir siekti dar geresnių rezultatų.

Padedame ir studentams – aukštosios matematikos korepetitorius paruoš Jus atsiskaitymams ir egzaminams likus vos kelioms valandoms iki egzamino; vietoj daugybės teorijos pateiks konkrečias formules, reikalingas puikiai išlaikyti atsiskaitymą iš nurodytos temos. Dar daugiau: Jums užteks tik pasakyti universiteto pavadinimą ir dėstytojo vardą bei pavardę, o aukštosios matematikos korepetitorius studentams pateiks konkrečius uždavinius, kurių prireiks atsiskaitymo metu.

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje dirba ištisus metus, įskaitant ir vasarą, visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 val. Taip pat galite mokytis internetu ar savo namuose; matematikos mokytojas atvyks į namus bet kuriuo Jums patogiu metu.

O jei norite greitai pagerinti savo pažymius ir kitose tiksliųjų mokslų srityse, Jums padės asmeniniai chemijos bei fizikos korepetitoriai.

Asmeninis matematikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

  • Individualaus mokymosi plano dėka pažymiai gerėja ypač greitai
  • Nuolatinis dėmesys visos pamokos metu
  • Greitas esamų spragų užpildymas, praktinių pavyzdžių pateikimas
  • Prisitaikoma prie mokinio mokymosi tempo ir gebėjimo įsisavinti žinias
  • Galimybė mokytis mokykloje, internetu ar savo namuose
  • Išsamios ataskaitos apie mokinio pasiekimus po kiekvienos pamokos