08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Chemijos Korepetitorius Internetu

Chemijos Korepetitorius Internetu

Chemijos korepetitorius internetu – Jums patogiu metu vedamos nuotolinės chemijos pamokos visų klasių mokiniams pagal Švietimo ir Mokslo Ministerijos programą. Mokymus veda jauni šios srities specialistai, kuriems chemija yra ne pabodęs darbas, o vienas įdomiausių dalykų gyvenime. Kiekvienos pamokos medžiaga pateikiama įdomiai, kūrybiškai ir suprantamai, mokytojas kartu su mokiniais ieško pačių netikėčiausių sprendimo būdų, parodo kaip naujai įgytas žinias naudingai pritaikyti kasdienėje aplinkoje.

Chemijos pamokos internetu vyksta individualiai arba mažose grupėse, sudarytose vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių. Nuotolinių pamokų metu identifikuojamos ir pašalinamos ankstesnių kursų spragos, užtvirtinamos naujai įgytos žinios, atsakoma į kiekvienam mokiniui kylančius klausimus, iš anksto ruošiamasi būsimoms pamokoms mokykloje ar egzaminams.

Skirtingai nuo kitų ugdymo įstaigų organizuojamo nuotolinio mokymo, Matematikos Mokyklos mokymas yra pilnai automatizuotas ir supaprastintas iki minimumo. Mokiniams nereikia atsisiųsti galybės papildomų programėlių, o tėvams nebūtina sėdėti šalia vaikų ir kartu spręsti technologinių problemų: nuo negalėjimo naudotis tam tikra programa iki nuolatinių ryšio trukdžių. Mokiniui užtenka paspausti mokytojo atsiųstą nuorodą ir jis jau dalyvauja pamokoje.

Chemijos pamokos internetu ypač rekomenduojamos gyvenantiems užsienyje. Dėl šio mokslo sudėtingumo dauguma moksleivių negali pilnai suprasti užsienio kalba dėstomos medžiagos, dėl ko atsiranda nuolat gilėjančios spragos, vis labiau nukenčia pažymiai. Chemijos mokytojas internetu viską greitai ir paprastai paaiškins mokiniui suprantama kalba, padės iš anksto pasiruošti būsimoms pamokoms mokykloje.

Chemijos korepetitorius internetu pamokas veda bet kuriuo Jums patogiu metu visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 val, įskaitant šventines dienas. Mokytis galima pradėti bet kuriuo metų laiku, įskaitant ir vasarą.

Matematikos Mokyklos komandą sudaro daugybė puikių tiksliųjų mokslų specialistų, todėl ištisus metus taip pat organizuojame ir matematikos bei fizikos pamokas nuotoliniu būdu.

Chemijos korepetitorius internetu

  • Įdomiai, kūrybiškai ir suprantamai pateikiama mokymosi medžiaga
  • Naujai įgytų žinių pritaikymas praktikoje
  • Individualios arba grupinės pamokos
  • Greitas ankstesnių kursų spragų identifikavimas ir pašalinimas
  • Išankstinis pasiruošimas būsimoms pamokoms mokykloje
  • Galimybė mokytis bet kurią savaitės dieną nuo 8 iki 22 val.