08:00 - 22:00

Visomis dienomis

Chemijos Pamokos Grupėse

Chemijos Pamokos Grupėse

Įdomios ir lengvai suprantamos chemijos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje visų klasių mokiniams, skirtos greitai pagerinti žinias bei pažymius. Jau pirmų susitikimų metų identifikuojamos ir pradedamos šalinti esamos spragos, atsižvelgiama į mokinio žinias bei pomėgius, kad visą informaciją būtų galima pateikti jam pačiam lengviausiai suprantamu ir įdomiausiu būdu.

Kiekviena klasė sudaroma vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių, todėl net ir silpniausias mokinys pilnai įsisavina dėstomą medžiagą, jam nereikia gėdytis, jog nespėja kartu su bendraklasiais. Paaiškinusi naują temą, chemijos mokytoja su kiekvienu mokiniu dirba individualiai: kartu išsiaiškina likusius neaiškumus, parenka atitinkamus uždavinius žinių įtvirtinimui, atsako rūpimus klausimus. Dėl to grupėje gali mokytis net ir nedrąsiausi vaikai: pastebėjusi, jog mokinys nedrįsta užduoti klausimus arba juos atsakyti, chemijos mokytoja prie jo prieis ir viską paaiškins asmeniškai. O esant norui, galima mokytis ir internetu.

Kiekvienas moksleivis yra unikalus ir turi savų poreikių, todėl visuomet siūlome išbandyti pamokas bent pas kelis mūsų specialistus. Pastebėjome, jog radę sau mylimiausią mokytoją, moksleiviai su nekantrumu laukia sekančio užsiėmimo ir noriai jame dalyvauja, dėl ko jų žinios bei pažymiai gerėja ypač greitai.

Chemijos mokytoja Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje mokinius aprūpina visa reikalinga mokymosi medžiaga, todėl Jums nereikia išleisti papildomų pinigų vadovėliams ar uždavinynams, nebūtina registruotis mokamuose interneto tinklalapiuose. Mokytoja įdėmiai stebi kiekvieno mokinio dalyvavimą pamokoje ir jai pasibaigus šią informaciją pateikia tėvams, kurie gali sekti vaiko daromą pažangą bei lankomumą. O iškilus bet kokiems klausimams, visuomet suteikiame nemokamą konsultaciją.

Chemijos pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje vyksta ištisus metus visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 val. Visų klasių moksleivius taip pat kviečiame prisijungti prie matematikos bei fizikos pamokų grupėse gyvai ar internetu.

Chemijos pamokos grupėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

  • Nedelsiant identifikuojamos ir pašalinamos mokinio spragos
  • Kiekviena klasė sudaryta vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių
  • Įdomus teorijos pateikimas atsižvelgiant į mokinio pomėgius
  • Individualus darbas su kiekvienu mokiniu
  • Galimybė rinktis norimą mokytoją, mokymų vietą ir laiką
  • Nemokamos konsultacijos ir išsamios ataskaitos tėvams