Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Pamokos Grupėse

Matematikos Pamokos Grupėse

Matematikos pamokos grupėse – tai užsiėmimai, kurių metu sėkmingai pasiruošite stojamiesiems egzaminams į pasirinktą mokymo įstaigą, nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui, diagnostiniams ir standartizuotiems matematikos testams, PUPP bei brandos egzaminams, kontroliniams darbams bei sesijoms. Šios paslaugos kaina net du kartus mažesnė nei asmeninio matematikos korepetitoriaus, o kokybė prilygsta individualioms pamokomos, kadangi kiekviena grupė sudaroma vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių ar studentų.

Matematikos mokytoja Kaune pamokas organizuoja taip, jog kiekvienas, esantis grupėje, būtų įtraukiamas į nuolatinio mokymosi procesą ir skatinamas siekti dar geresnių rezultatų. Į grupes moksleiviai priimami bet kuriuo metu, o kvalifikuota mokytoja naujokui padeda greitai pasiekti bendrą grupės lygį ir skatina toliau tobulėti. Pageidaujant, grupes galite sudaryti patys: mokykitės kartu su draugais, bendraklasiais ar grupiokais.

Kiekvienam prisijungusiam siūloma užsibrėžti savo asmeninius tikslus, aptarti būsimas mokymosi perspektyvas, įvertinti jau turimas žinias, papasakoti ko tikimasi iš užsiėmimų. Tokiu būdu matematikos mokytoja papildomai parenka optimalią grupės mokymosi medžiagą, o grupėje esantys moksleiviau geriau pažįsta vieni kitus.

Matematikos mokytoja Kaune pamokas grupėse organizuoja Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame KTU gimnazijos pastate (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7) visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val.

Matematikos pamokų grupėse privalumai:

  • Net du kartus mažesnė kaina ir tokia pati kokybė lyginant su asmeniniu korepetitoriumi
  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite laisvai rinktis pageidaujamą mokymų vietą ir/ar mokytoją ir bet kada ją pakeisti
  • Moksleiviai grupuojami pagal gebėjimus ir galimybes įsisavinti naujas žinias
  • Sudaromas individualus grupės mokymosi planas, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius
  • Moksleiviai paruošiami kontroliniams, egzaminams, savarankiškiems darbams, sesijoms