Geras Matematikos Korepetitorius Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Pamokos Grupėse

Matematikos Pamokos Grupėse

Matematikos pamokos grupėse – tai užsiėmimai visų klasių moksleiviams su matematikos mokytoja Kaune, kurių metu sėkmingai pasiruošite stojamiesiems egzaminams į pasirinktą mokymo įstaigą, nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui, diagnostiniams ir standartizuotiems testams, PUPP bei brandos egzaminams, kontroliniams darbams bei sesijoms. Šios paslaugos kaina net du kartus mažesnė nei asmeninio matematikos korepetitoriaus, o kokybė prilygsta individualioms pamokomos, kadangi kiekviena grupė sudaroma vos iš 2-6 to paties lygio moksleivių ar studentų.

Matematikos pamokos grupėse organizuojamos taip, jog kiekvienas grupėje esantis moksleivis būtų įtraukiamas į nuolatinio mokymosi procesą ir skatinamas siekti dar geresnių rezultatų. Į grupes moksleiviai priimami bet kuriuo metu. Kiekvienam prisijungusiam siūloma užsibrėžti savo asmeninius tikslus, aptarti būsimas mokymosi perspektyvas, įvertinti jau turimas žinias, papasakoti ko tikimasi iš užsiėmimų. Tokiu būdu matematikos mokytoja papildomai parenka optimalią grupės mokymosi medžiagą, o naujokas greitai pasiekia bendrą grupės lygį ir skatinamas toliau tobulėti.

Po kiekvieno užsiėmimo tėveliai gauna išsamią ataskaitą apie savo vaiko dalyvavimą pamokoje ar jos praleidimą, vaiko pasiekimus ir įvertinimus, bei kitą naudingą informaciją, padedančią sekti moksleivio daroma pažangą. Taip pat galite sudaryti ir savo asmenines grupes: mokykitės kartu su draugais, bendraklasiais, broliais ar sesėmis.

Matematikos mokytoja Kaune laukia Jūsų Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame mokslo ir technologijų parke (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7) visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val.

Matematikos pamokų grupėse privalumai:

  • Net du kartus mažesnė kaina ir tokia pati kokybė lyginant su asmeniniu korepetitoriumi
  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite laisvai rinktis pageidaujamą mokymų vietą ir/ar mokytoją ir bet kada ją pakeisti
  • Moksleiviai grupuojami pagal gebėjimus ir galimybes įsisavinti naujas žinias
  • Sudaromas individualus grupės mokymosi planas, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius
  • Moksleiviai paruošiami būsimoms pamokoms, kontroliniams darbams ir egzaminams