Matematikos Korepetitoriai Kaune

Matematikos Mokykla

08:00 - 23:00

Visomis dienomis

Matematikos Pamokos Grupėse

Matematikos Pamokos Grupėse

Pamokos grupėse su matematikos mokytoja Kaune – tai užsiėmimai visų klasių mokiniams, kurių metu sėkmingai pasiruošite stojamiesiems egzaminams į pasirinktą mokymo įstaigą, nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui, diagnostiniams ir standartizuotiems testams, PUPP bei brandos egzaminams, kontroliniams darbams bei sesijoms. Šios paslaugos kaina net du kartus mažesnė nei asmeninio matematikos korepetitoriaus, o kokybė prilygsta individualioms pamokomos, kadangi kiekviena grupė sudaroma vos iš 2-6 to paties lygio mokinių ar studentų.

Matematikos pamokos grupėse organizuojamos taip, jog kiekvienas mokinys būtų įtraukiamas į nuolatinio mokymosi procesą ir skatinamas siekti dar geresnių rezultatų. Į grupes mokiniai priimami bet kuriuo metu. Kiekvienam prisijungusiam siūloma užsibrėžti savo asmeninius tikslus, aptarti būsimas mokymosi perspektyvas, įvertinti jau turimas žinias, papasakoti ko tikimasi iš užsiėmimų. Tokiu būdu matematikos mokytoja parenka optimalią grupės mokymosi medžiagą, o naujas mokinys greitai pasiekia bendrą grupės lygį ir sėkmingai tobulėja toliau.

Po kiekvieno užsiėmimo tėvai gauna išsamią ataskaitą apie vaiko dalyvavimą pamokoje, jo pasiekimus ir įvertinimus, bei kitą naudingą informaciją, padedančią sekti mokinio pažangą. Taip pat galite sudaryti ir savo asmenines grupes: mokykitės kartu su draugais, bendraklasiais, broliais ar sesėmis.

Matematikos mokytoja Kaune laukia Jūsų Matematikos Mokyklos patalpose: KTU studentų miestelyje esančiame mokslo ir technologijų parke (Studentų g. 65), Kauno centre esančiame verslo parke “Aušra” (Vytauto pr. 27) ir Šilainiuose esančiame verslo centre “K7” (Kuršių g. 7) visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val. O jei nei viena iš šių vietų Jums nėra patogi, galite mokytis ir nuotoliniu būdu.

Matematikos pamokų grupėse privalumai:

  • Net du kartus mažesnė kaina ir tokia pati kokybė lyginant su asmeniniu korepetitoriumi
  • Pamokos vyksta visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 23 val., įskaitant šventines dienas
  • Galite laisvai rinktis norimą pamokų vietą, laiką ir mokytoją
  • Grupės sudaromos pagal mokinių gebėjimus ir galimybes įsisavinti naujas žinias
  • Sudaromas individualus grupės mokymosi planas, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius
  • Mokiniai paruošiami būsimoms pamokoms, kontroliniams darbams ir egzaminams